Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kush eshte me i forte,ai qe perballet me te verteten apo ai qe eshte gjakftohet...?!

prej Sat 23 Oct 2010 - 2:29
ai qe perballet me te verteten dhe thot te verteten ne sy
-ai qe eshte gjakftohet
-ai qe mendon 2 here dhe 1 here flet
-ai qe nuk perdore force kunder te ligeve
-ai qe nuk e lavderon veten
-ai qe sakrifikon per ate qe do
-ai qe u ndihmon te tjereve
-ai qe repekton te tjeret.......................................

Mendimi im esht ky . Mendoj se po ti kesh keto cilesi,atehere do te vuash ne kete jete
Pres me respekte mendimin tuaj ANNA


Kush eshte me i forte,ai qe perballet me te verteten apo ai qe eshte gjakftohet...?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi