Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Empty Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…

Sat 11 Aug 2012 - 15:33
Nëse ankoheni se plazhi i Durrësit është i mbipopulluar, atëherë ju sigurojmë se… ka edhe më keq! Plazhi Heaundae në Korenë e Jugut është ndoshta plazhi më i populluar në planet. Sidomos gjatë fundjavave të gushtit, mijëra koreanë i drejtohen këtij plazhi me gjatësi 1.5 km.

Por veç të tjerash, shumë plazhistë hyjnë në det me gjithë rroba, apo përdorin kamerdare gjigande në ngjyrë të verdhë, pasi… nuk janë shumë të mirë në not.

Fotografitë e mëposhtme po jua tregojmë, me qëllim që të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit… /alb-observer.com/
Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Korea0Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Korea1Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Korea2Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Korea3Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Korea5Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Korea6
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Empty Re: Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…

Sat 11 Aug 2012 - 15:35
Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Plazhi-durres-300x204
Pjesën e parë e gjeni në linkun KËTU

Nëse ankoheni se plazhi i Durrësit është i mbipopulluar, apo nuk është i pastër, atëherë ju sigurojmë se… ka edhe më keq!

Po përpiqemi të gjejmë disa arsye përse duhet të shkojmë më me qejf në plazhet tona dhe të mos ëndërrojmë Havai apo Bahames (kur nuk i realizojmë dot).

Nëse herën e parë shkuam në plazhin Heaundae në Korenë e Jugut dhe pamë që mund të ishte plazhi më i populluar në planet, këtë herë do të shkojmë në Rusi.

Video e mëposhtme, citon alb-observer.com do t’ju shokojë dhe do të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit… /alb-observer.com/
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Empty Re: Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…

Sat 11 Aug 2012 - 18:22
mire qe qenka plazhi me i mbipopulluar po keta nuk dikan asnjeri not akoma me komardare grrrr
Sponsored content

Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…  Empty Re: Ja pse duhet të shkoni me qejf në plazhin e Durrësit…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi