Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Wed 22 Aug 2012 - 21:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto te perpunuara nga Shpresimi Sans_t47

Ketu ne kete teme anetari Shpresim do na paraqese disa nga punimet e tij te bukura si foto e mesiperme,i frymezuar nga vete Fondatorja e bukuria e saj e rralle Arjana Foto te perpunuara nga Shpresimi 2585209286 Foto te perpunuara nga Shpresimi 721253


Foto te perpunuara nga Shpresimi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Wed 22 Aug 2012 - 21:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto te perpunuara nga Shpresimi 1hktn-10


Foto te perpunuara nga Shpresimi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Wed 22 Aug 2012 - 21:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto te perpunuara nga Shpresimi 1hktn-12

Foto te perpunuara nga Shpresimi 1hktn-13


Foto te perpunuara nga Shpresimi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Wed 22 Aug 2012 - 21:59
Message reputation : 100% (2 votes)
Foto te perpunuara nga Shpresimi 1hktn-15
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Wed 22 Aug 2012 - 22:04
Foto te perpunuara nga Shpresimi 135196 Urime,shume te bukura Foto te perpunuara nga Shpresimi 1286751612


Foto te perpunuara nga Shpresimi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Thu 23 Aug 2012 - 8:38
Foto te perpunuara nga Shpresimi Sans_t48

>Puthja - deklarim i dashurisë
>1. Ta puthësh në dorë... do të thotë; Unë të adhuroj.
>2. Ta puthësh në faqe... do të thotë; Dua vetëm të jemi miq.
>3. Ta puthësh në qafë... do të thotë; Unë të dëshiroj.
>4. Ta puthësh në buzë... do të thotë; Të dua.
>5. Ta puthësh në vesh... do të thotë; Vetëm lozi me ty.
>6. Ta puthësh kudoqoftë tjetër... do të thotë; të mos kujdesesh për të.
>7. Ta shikosh në sy.. do të thotë; më puth.
>8. Të lozësh me flokët e partnerit... do të thotë; Smund të jetoj pa ty.
>9. Duart në bel... do të thotë; Të dua aq shumë sa që s'mund të t'lë të
>shkosh.
>
>Tre hapa 1. Vajza: Nëse ndonjë djal sillet ftohtë me ju, nxejani një
>flakaresh!
>2. Djema: Nëse ndonjë vajzë ua mëshon flakaresh, putheni.
>3. Djema dhe vajza: Mbyllni sytë kur putheni, është gjë e vrazhdë të
>zgurdullosh sytë.
>
>Regullat
>1. Nuk duhet të shtrëngosh aq fortë.
>2. Mos pyet për puthje, jepe një apo merre një.
>3. Duhet të puthesh sa herë që ke rast.
>
>Mbaje mend Pjeshka është pjeshkë,
>Kumbulla është kumbull,
>Puthja nuk është puthje
>Pa vepruar me gjuhë, Prandaj hape gojën,
>Dhe mbylli sytë,
>Dhe jepi gjuhës sate,
>Ndonjë detyrë!
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Thu 23 Aug 2012 - 19:12
Larg meje po jeton zemra ime te kerkon
qaj me lot pa pushim se te dua shpirit im
me dor po shkruaj me zemer po vuaj
pse je larg meje e me len te vetmuar
sa dit e vetmuar sa net e qet
te shkruan shpirti im qe te DON PER JET
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 24 Aug 2012 - 11:29
Shum te bukura keto shpresim te lumt ..
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 24 Aug 2012 - 23:33
Foto te perpunuara nga Shpresimi 1iJTP-2Tg-1
TI JE DIELLI IM

Mes dritaresh ti hyn si i panjohur
nuk flet as ndihme s`kerkon
Ashtu i embel afrohesh te shtrati im
e me flet,cohu se shkoj vone
Ta degjoj fjalen
e nga fjala jote mar krahe
ti shoh syte e zjarrte
e ndjej dashurine qe me prvelon
ti me prek
e une kujtoj,vitet e largeta
qe zemren time plagosen
ti me puth
e une kujtoj,castet me te bukura
ti me thua,une tani do ik
se koha ime mbaroi
jo ti mos ik.....

TI JE DIELLI IM
QE SHPIRTIN DUHET TE MA NGROHESH......
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 24 Aug 2012 - 23:45
Foto te perpunuara nga Shpresimi Onwn-310
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 24 Aug 2012 - 23:46
shpresim shkruajti:
Foto te perpunuara nga Shpresimi 1iJTP-2Tg-1
TI JE DIELLI IM

Mes dritaresh ti hyn si i panjohur
nuk flet as ndihme s`kerkon
Ashtu i embel afrohesh te shtrati im
e me flet,cohu se shkoj vone
Ta degjoj fjalen
e nga fjala jote mar krahe
ti shoh syte e zjarrte
e ndjej dashurine qe me prvelon
ti me prek
e une kujtoj,vitet e largeta
qe zemren time plagosen
ti me puth
e une kujtoj,castet me te bukura
ti me thua,une tani do ik
se koha ime mbaroi
jo ti mos ik.....

TI JE DIELLI IM
QE SHPIRTIN DUHET TE MA NGROHESH...... anna kem webmaster te mire shpresim


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 24 Aug 2012 - 23:53
une kerkoj ty ofrohet webmaster shpresim


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 24 Aug 2012 - 23:59
PO A OK VET ADMINISTRAT E KSAJ FAQE
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Sat 25 Aug 2012 - 0:02
shpresim shkruajti:PO A OK VET ADMINISTRAT E KSAJ FAQE
te lumt shpresim nuk te kam sjelur kot ne kete forum te lumt vlla
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Sat 25 Aug 2012 - 18:33
Message reputation : 100% (1 vote)
JETOJ NË DY KOHË
" JAM i mbyllur ne dhomen time i vetem?PER nje qast ndalet
gjithcka!PUSHON televizioni,ndalet muzika,ndeprehet biseda,fjalia mbetet ne gjysem e
shkruar edhe pse e formoluar i tere ne mendje!MBETET pezul!!!BIE heshtja!U ndal
rryma!KJO fjali kaq shume e perseritur ne dite.DRITEN e zevendeson terri.KETU tek
une jane mire te kordinuara keto dy kontraste,dhe te duket sikur e kane arritur nje
lloj kopromisi keto te dyja,DRITE-TERR,pastaj TERR-DRITE,keshtu qe e kane
orarin,here drita ne favor e her terri.SIKUR keto te dyja bejne gara,ashtu tingellon
4me2,4me1!NE media tani eshte kjo fjali e perditshme.AJO degjohet dhe lexohet,mandje
pyetja e perditshme sa me sa eshte sot??EH tani kur shkruaj,terri e ka fjalen!TANI
kur shkruaj une qirri,eshte ai cili mundohet te shperdaj drite ne dhomen time..!TANI
kur shkruaj, terri eshte frymezim,me fat apo i pafat, nuk ka ndonje rendesi,une dua
te shkruaj....EH pra, e shikoni se edhe terri i ka ca "perparesi",gjumi me
therret,por une dua ta largoj kete terr ng ambicja,nga mendja nga puna,une nuk dua
te rri, edhe pse terri ndjell kotesi,pasivitet edhe pse terri inponon
paralizim,bllokim.UNE dua ta hedh donje shkronje ne leter me laps,e kur te vie drita
do ti arkivoj ne mendjen time e do ti ngdhend ngadal.KETO qe ti shkruaj ne terr te
qes ne drite,dua edhe nga terri te qes dicka...!TANIME une jam mesuar ta kaloj
kohen,i ulur pran qirit,tia shikoj silueten time ne murr si shtrihet,ta shikoj
fetyren time te zbeht nen ndriqimin e qirit,ti degjoj tik-taket e ores,te cilen nuk
ndalet as per nje moment,mandje edhe kur ndalet rryma,ata vazhdojne te ecin duke i
bere sfide TERRIT-DRITES-TERRIT. AJO qe me kenaq mua eshte edhe hena,ajo disi me
dhuron kenaqesi,sa here qe e shikoj duke leshuar ndriqim ne keto nete,me duket sikur
don ti ndihmoj qiriut ta ndriqoj edhe pjesen e pandriquar te dhomes...ashtu me duket
mua sa here qe e shikoj ne keto nete pa rryme e qe me duket sikur nuk kan fund
kurre....!!!!POR eshte shume per tu habitur se pse oret rrjedhin ne terr e kan
ritmin me te ngadalsuar,apo keshtu me duket mua...??!!!JAM mesuar ta ndjej heshtjen
ta ndjej frymarrjen time ne kete terr qe ta ze frymen ndonjeher,ne dhomen gjysem te
ndriquar.POR as zhurma e oreve qe bien tik-tak qe deperton aq shume ne veshet e mi
sme pengojn fare sepse ajo e ka kaluar ritmin e perditshmeris eshte bere pjes e
pashmangshme i jetes time.....EH une kam qen me fate"JAM I LINDUR NE NJE SHEKULL",e
kam arritur edhe shekullin tjeter,tani po i jetoj dy kohe,njekosisht,ate te "TERRIT
DHE DHE TE DRITES"te cilen kohe vendet tjera qe moti e kane harruar,sepse ajo eshte
vetem nje pjes e se kaluares se tyre,......EU perpak harrova ta them edhe kete;se
terri me provokon edhe deshiren qe ti shfletoj faqet e kohes,me sjell ne shume
kujtime,me kthen prapa ne kohe,pra mendja ime merr krahet neper kohe,kthehet apo
rikthehet per te saten here ne ate kohen e luftes,ne terr por ateher ishte
lufte!!DHE terri sigurisht se nuk ishte dicka e paritur.SEPSE ishte lufte.DHE duke
shkruar e duke shfletuar faqet e kohes ne mendje per nje qast ndriqohet cdo gje
perreth.NDEZET televizioni,fillon muzika,por fjalia nuk vazhdon aty ku eshte
ndeprer....PUSHON zhurma e qyteti.ERDHI rryma!ATEHER qirri shuhet,sepse kaloi koha e
tij e sundimit apo e veprimit,per disa ore.NE mendjen time me pret "mikesha" ime apo
me shkurt te them zemra ime qe eshte mesuar qe une ti le bisedat,mendimet e
pathena,ti le ne gjysem e te ik,jome deshiren time."MIKJA" IME ti nuk je mesuar te
jetosh siq jetoj une ne dy kohe sepse ju jeni mesuar qe te jetoni ne te dyten sepse
ju as qe e njihni te paren "zemra ime"e shini ketu pra qe une kam shume"perparsi" se
sa ju.VETEM per nje cast une kapercej kufirin nga kjo kohe ne ate kohe,dhe nuk
ndeshem me donje tendosje emocionale dhe nervore sepse une jam nje sfidues i territ
edhe pse te gjith jetojm ne shekullin21.Mandje forca ime shpirterore eshte e
kalitur,ajo nuk eshte mburoj e celikt,nuk ka vale jete qe do tia perplasin!!!UNE kam
drite ne shpirt dhe kur terrin e kam afer perreth..kudo une kam qetesi shpirterore
edhe kur mendoj per kete jeten e vrazhd qe jam duke e jetuar??????.......
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Sat 25 Aug 2012 - 18:40
Message reputation : 100% (1 vote)
MË FaL
Më fal që Të Dua kaq shumë, më fal që në zemër të lëndoj,
më fal por është tepër vonë nuk mundem unë TY të harroj!
Më fal që të bëra padashur për mua pa qëllim të mëndosh,
më fal që të bëra për mua poezi me dhibje të krijosh!
Më fal por njëriu prandaj vuan të të dashuroj një njëri si TI,
ti thajë lotët pa kaluar qërpikun dhe kur të prek buzët të quhet DASHURI
Më fal por nuk të them TË DUA, nuk duka më puthje nga TI,
ato janë vetëm vuajtje për zemren, ato më bëjn të ndihem njeri!
Por unë njeri nuk dua më të jem, nuk dua unë të flas për dashurinë,
sepse TI më nxore nga zemra, pa TY jeta s´ka kuptim!
Më fal që prap po të lëndoj, më fal që përjetë do TË DUA,
më fal por nuk e di si bëhët me një njëri të çmendur si mua!
I çmendur se të tjerët i dua si veten, i çmendur se tregoj të vërteten,
i çmendur se jam i sinqertë, se TY TË DUA më shumë se një jetë!
Më fal për të metat e mia, më fal që të dhash një shekull Dashuri,
por jeta i ka këto padrejtësi e mua jeta më solli tek TI!
Dhe Ti si një qenie e pafaj, si një ëngjull me zemer të vrarë,
Ti ke diqka të veçantë, Ti ke shumë lotë të patharë!
Më vjen keq që unë nuk arrita të të kthej buzëqeshjen përsëri,
ashtu siq Ti ma ktheve mua dhe më bëre të ndihem njeri!
Ndoshta Ti je munduar në zemren tënde të më pranosh,
po vallë pse unë nuk kam guxim të bëj të më dashurosh!
Përse mes poezive unë veten lëshoj,
dhe ne ç´do pikë loti mundohem të të imagjinoj!
Pse vallë një zemër si tëndën se kuptoj?!!
të më dashuroj kaq fortë dhe kaq fortë të më lëndoj!!!
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Sat 25 Aug 2012 - 18:42
Ndoshta Tani Je Diku Larg ,
Duke mashtruar vetën në vetmi
E di që po të ti them të gjitha gjerat
Që mbaj përbrenda do të shkatërroja gjithcka.
Je aq E rëndësishme për mua…
Sa nuk dua të të humbas.
Urrej dhe vetën për këtë që po e bej!
Po shkel gjithë idealet e mia .
Cdo gjë po shkatërrohet
Si nje kështjellë rërë para syve të mi.
E gjithë guaska që kisha krijuar
Për tu mbrojtur nga bota
tani nuk ekziston më.
E gjithë siguria ime përfundoi
Në momentin kur të takova ty.
Më vjen të qesh dhe të qaj.
Të qesh sepse kam hapur sytë
Dhe shikoj me larg ,tani të kam ty
Edhe pse nuk je tërësisht E imja
Dhe kjo ështe gjeja që më shumë më lëndon.
Qaj për fatin tim si është e mundur…?
Kam lindur për të vuajtur ?
Dhe prap vazhdoj të mendoj për ty.
Për këtë ndjenjë që se kisha provuar ndonjëher,
Por dicka e destinuar të mbaroj.
Pse?? Pse smund të të kem ty
kur e di shume mir që dhe ti mendon si une…
Ndoshta hapi më i mir është pritja,
Qe dhe unë të di si të veproj.
Do lë gjithcka në dorë të kohës ,
Ajo është mesuesja më e mir,
Edhe pse ndonjehere
i lendon nxënësit e saj
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Sat 25 Aug 2012 - 18:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Syt e Tu
Herë më mbysin,
Herë më ngjallin
Herë më shuajnë,
Herë më kallin...
Herë më shtangin,
Herë më dridhin
Herë më çmendin,
Herë më lidhin...
Herë sa ëmbël më qetësojnë,
Herë sa ashpër më tërbojnë...
Herë sa bukur dinë të flasin,
Herë sa tmerrshëm dinë të vrasin...
Herë më bëjnë të të dua shumë,
Herë të urrej deri në pafund...
Herë të kem kudo me vete,
Herë të mos të shoh kurrë në jetë
Edhe të bukur,
Edhe të rrezikshëm
Edhe të këndshëm,
Edhe të frikshëm
Edhe lule,
Edhe therrë
Edhe dritë,
Edhe terrë
Shumë të çuditshëm,
Megjithatë Falenderoje Zotin për këtë dhuratë,
Se rrallë janë ata,
Që syve tu u ngjajnë
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Sun 26 Aug 2012 - 11:34
Vargje mbreslenese.BRAVO Foto te perpunuara nga Shpresimi 135196


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Mon 27 Aug 2012 - 9:27
Message reputation : 100% (1 vote)
te kam dashur te dua dhe do te dua

ti asnjeher mos me tradhti mua

tani jam e vetmuar e nuk di qka te bej

jam si nje engjull ty po te press,

Engjulli mbrojtes tani me je bërë

dua qe jeten ta jetojm bashk

dhe endrrat tona te na vazhdojn gjatë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Thu 30 Aug 2012 - 18:33
Suksese i nderuar Shpresim...


Foto te perpunuara nga Shpresimi 6ds9w0
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 31 Aug 2012 - 20:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Ne te dy


Ne te dy dolem ne fotografi
nje kopie une
dhe nje kopie ti
Ne shtepi mua me folen
ty te grisen
gjithsesi ne fotografi
por jo ne dashuri
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 31 Aug 2012 - 21:25
Foto te perpunuara nga Shpresimi Sans_t49
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 31 Aug 2012 - 21:48
Foto te perpunuara nga Shpresimi B-lochness
shpresim
shpresim
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : sportist
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin po jetojn ne franc
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/05/2012
http://www.llapi.clubme.net     kjo esht faqj e jem

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

prej Fri 31 Aug 2012 - 21:50
Foto te perpunuara nga Shpresimi Gjate%20banjos
Sponsored content

default Re: Foto te perpunuara nga Shpresimi

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi