Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Rreh brutalisht gruan shtatzënë, kur i tha që pret vajzë!

prej Thu 23 Aug 2012 - 11:39
Rreh brutalisht gruan shtatzënë, kur i tha që pret vajzë! Shtatzene_qanNjë prind 35-vjeçar ka rrahur brutalisht bashkëshorten e tij shtatzënë, kur mësoi se do të lindte vajzë.

Ngjarja ka ndodhur në Trento të Italisë. Sipas policisë, Marina Lucciano është qëlluar brutalisht nga bashkëshorti i saj, në gjendje të dehur, pasi i dha lajmin se prisnin vajzë. Ajo shpëtoi nga vdekja, pasi Alfredo ra përmbys i lodhur, pasi e qëllonte për një orë rresht.

Gruaja shtatzënë mundi t’i telefononte numrin 999 për të kërkuar ndihmë.

E pyetur nga policia, tha se “ne kemi dy vajza dhe ai ka fiksim të ketë një djalë”.

Policia e prangosi 35-vjeçarin, i cili qëlloi brutalisht bashkëshorten e tij shtatzënë, pse fëmija e tretë që presin është përsëri vajzë! /alb-observer.com/

(foto ilustruese)Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi