Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë

prej Mon 27 Aug 2012 - 14:02
Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Ftao-berman-kayak-surf-nelscott-reef-oregon_53820_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Flost-arrow-spire-yosemite_53515_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Fnight-skiing-salt-lake-city_51620_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Frossel-sabourin-portal-peak_51162_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Fnathan-fletcher-teahupoo-tahiti_50743_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Fmethven-new-zealand-jussi-oksanen_50429_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Fski-alta-utah_49385_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Fjesse-mease-san-rafeal-swell-utah_48795_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Fchris-korbulic-kayak-marble-fork-california_55068_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Fdanny-andrada-great-arch-getu-valley-china_54340_600x450Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mapo.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F06%2Ftao-berman-kayak-surf-nelscott-reef-oregon_53820_600x450
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë

prej Thu 29 Nov 2012 - 10:50
Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Foto-71


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë

prej Thu 29 Nov 2012 - 10:51
Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë 8


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë

prej Thu 29 Nov 2012 - 10:52
Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë Image

Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë 10476


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë N
Sponsored content

default Re: Sport i çmendur, foto me ekstra adrenalinë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi