Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ka prind qe nuk do femijen e tij ?

prej Wed 27 Oct 2010 - 2:46
Gjithmon me thot mami SKA PRIND MOS DOJ FEMINE E VETE...
Dhe une se besoj....sepse nqs do ishte keshtu...sdo kishte as femi te abandonuar, as te maltratuar [te rafur, te nenvlersuar, te abuzuar] e as avorte...

Nqs e analizojme me mire thuhet qe egziston DASHURIA MATERNE....biles dhe ajo PAternja....

Po ku eshte kjo dashuri?
Pse nuk shfaqet gjithmone?

A ja vlen ti thuash prind nje personi te till?
QE JEP JETE DHE ME TEJ SE RESPEKTON ATE? SE KUJDES? SE BEN TE NDJEJ DASHURINE DHE NGROHTESINE E NJE PRINDI?


Ka prind qe nuk do femijen e tij ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi