Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Engjejt Qajne Argjentina Ramosaj

prej Wed 27 Oct 2010 - 18:11
Je lule ti, gjithmone me thoje
Me ngjyre te bardh, qe shume e doje
Keputur tani, si nje lule e eger
Po mbijetoj..

Hapi syte, diell shiko
Vetem hapi syte, dhe beso

Se engjejt per ne do qajn
Nese sjemi prane
Dhe do shohim te tjere ne ne sy
Se veten e kemi vrare
Por vazhdojm te ndare
Dhe pse malli na merr ne te dy

Engjejt qajn
Ata qajn
Per te dy...

Jam lodhur shume,duke besuar
Gjdo gje qe shoh, e kam kuptuar
Ndryshe nga ti, iluzionet e tua
Nate nuk shohin drite...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi