Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Tejlor dëshiron të varroset pranë Xheksonit

prej Tue 26 Jan 2010 - 18:18
Sipas medias amerikane, legjenda e kinematografisë Elizabet Tejlor dëshiron të varroset pranë Majkëll Xhekson, në varrezat e Los Anxhelesit. Tejlor është duke kërkuar një vend pranë varrit të Xheksonit, legjendës së ndjerë të popit.
Aktorja 77-vjeçare ishte mikeshë me mbretin e popit dhe dëshiron që të pushojë përgjithmonë krah tij. Kujtojmë se Majkëll Xhekson vdiq më 25 qershor, për shkak të përdorimit të pakontrolluar të barnave.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi