Share
Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator

prej Mon 10 Sep 2012 - 15:17
 Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator Meshdhe

Edhe pse veres 2012 tashme po i vjen fundi nuk eshte e thene se ju duhet te paketoni ne valixhe rrobat tuaja te veres. Ne fakt, shtatori eshte nje muaj perfekt per te shijuar pushimet ne diell dhe det, per te shijuar momentet e fundit te vapes para se te vije dimri.

Deti i Mesdheut fale klimes se bute ofrojne nje game zgjedhjesh dhe ide per nje pushim relaksi ne muajin shtator, per me shume qe pushimet jane me te lira kete muaj dhe mundesite per te gjetur vende qe nuk jane te mbipopulluara jane te shumta

Greqia. Cmime konkurruese, det i endrrave dhe atmosfere magjike. Keto jane elementet qe perbejne nje pushim ne shtator ne nje nga ishujt e bukur te Greqise. Santorini, Paro, Mykonos, Krete dhe Korfuz, jane disa nga emrat e ishujve qe perbejne destinacionet me te mira per nje pushim ne fund te veres dhe qe ju mundesojne zbulimin e thesareve ne nje nga tokat me te bukura te Mesdheut.- Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator Meshdhe1


Kroacia. Lehtesisht i arritshem, shume afer vendit tone dhe ne gjendje te na dhuroje pushime magjike ne det. Kroacia pervec faktit se ka qene destinacioni i preferuar gjate veres, konsiderohet si mbreteresha e pushimeve ne shtator fale ujerave kristal te ngrohte ende, plazhe pafund dhe kulture dhe histor- Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator Meshdhe2

Deti i Kuq. Fshatra dhe qendrim gjithperfshirese ne cmime qe bashkohen me mundesine per te vezhguar nga prane nje nga vendet me te bukura te pasura me shkembinj koralore. Sharm el Sheikh, Hurgada, Marsa Alam, Gjiri Soma jane destinacione perfekte per pushime jashte sezoni qe i dedikohen detit dhe aktivitetit te tij.- Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator Meshdhe3


Maroku. Toka e kontrasteve, me ngjyra, parfume te vecanta, por edhe nje det i mrelkullueshem. Maroku nuk eshte vetem qytet i te kaluares antike por edhe vend ideal per ata qe, pervec zbulimit te traditave dhe historise duan te shijojne plazhe me ujera kristali.- Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator Meshdhe4

Turqia. Antalya, Bodrum, Marmaris, jane disa nga emrat e vendeve me te bukura ne Turqi. Nje vend i gjalle si Stambolli eshte ideal jo vetem per jeten e tokes, por dhe per brigjet bregdetare te mrekullueshme.- Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator Meshdhe5

Italia. Klima mesdhetare lejon te shijoni pushime fantastike edhe ne detin e Italise. Nder destinacionet me te mira spikasin normalisht ato te jugut si Sicilia, bregdeti i Amalfit, Puglia dhe Sardegna.- Ja destinacionet perfekte per pushime ne shtator Meshdhe6
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi