Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Shaqiri: Duka më kërkoi 5000 paundë që të luaj për Shqipërinë

prej Fri 14 Sep 2012 - 23:57
Shaqiri: Duka më kërkoi 5000 paundë që të luaj për Shqipërinë Main_Sport_XherdanShaqiri_2_967782592Pas shumë akuzave të drejtuara drejt tij dhe katër shqiptarëve të tjerë nga Kosova që luajnë me kombëtaren e Zvicrës, mesfushori i Bayern Munchen, Xherdan Shaqiri ka rrëfyer të vërteten pse ai nuk luan për kombëtaren e Shqipërisë, duke e akuzuar drejtpërdrejt presidentin e Federatës Shqipëtare të Futbollit, Armand Duka, njofton “kohasport”.

“Unë nuk jam tradhtar vetëm se jam duke luajtur për Zvicrën. Nuk mu ofrua kurrë një ofertë nga Shqipëria dhe kur ne aplikuam për të qënë pjesë e Kombëtares së Shqipërisë, Armand Duka na kerkoi 5000 sterlina për tu futur në ekip”, akuzoi rëndë Shaqiri.

“Kjo nuk ka asnjë lidhje , unë jam dhe do vdes SHQIPTAR”, përfundoi ylli nga Gjilani.(zeri)Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shaqiri: Duka më kërkoi 5000 paundë që të luaj për Shqipërinë

prej Sat 15 Sep 2012 - 1:07
Mask arai
Qeveri e poshter si
Sali Berisha ? ?????
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: Shaqiri: Duka më kërkoi 5000 paundë që të luaj për Shqipërinë

prej Sat 15 Sep 2012 - 9:26
deri sa te eshte ne krye te FSHF-se njeri si Duka e pat futbolli yne.


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Sponsored content

default Re: Shaqiri: Duka më kërkoi 5000 paundë që të luaj për Shqipërinë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi