Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Në çka ngjajnë shtetet e Evropës?

prej Sat 15 Sep 2012 - 14:52
Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? 7D63466B6DD482F6B61937672ACCFE6C
Shihni ilustrimet qesharake dhe shumë kreative të shteteve të Evropës. Për shembull, Norvegjia ngjan në një spermatozoid, Ukraina në gomar e kështu me radhë.
Maqedonia është e para dhe ajo ngjan në një pamje të krijuar nga një shpërthim i fuqishëm :)
Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny1

Maqedonia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny2

Rumania

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny3

Kroacia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny4

Italia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny5

Rusia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny6

Qipro

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny7

Franca

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny8

Serbia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny9

Gjermania

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny10

Mbretëria e bashkuar

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny12

Bullgaria

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny14

Norvegjia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Greqia

Greqia


Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Në çka ngjajnë shtetet e Evropës?

prej Sat 15 Sep 2012 - 14:53
Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? 7D63466B6DD482F6B61937672ACCFE6C
Shihni ilustrimet qesharake dhe shumë kreative të shteteve të Evropës. Për shembull, Norvegjia ngjan në një spermatozoid, Ukraina në gomar e kështu me radhë.
Maqedonia është e para dhe ajo ngjan në një pamje të krijuar nga një shpërthim i fuqishëm :)
Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny1

Maqedonia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny2

Rumania

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny3

Kroacia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny4

Italia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny5

Rusia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny6

Qipro

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny7

Franca

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny8

Serbia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny9

Gjermania

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny10

Mbretëria e bashkuar

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny12

Bullgaria

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Funny14

Norvegjia

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Greqia

Greqia


Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Në çka ngjajnë shtetet e Evropës?

prej Mon 17 Sep 2012 - 15:40
temat u bashkun se ishin njisoj


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Në çka ngjajnë shtetet e Evropës? N
Sponsored content

default Re: Në çka ngjajnë shtetet e Evropës?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi