Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Artur Lekbello, trajneri i ri i Tiranës

prej Tue 18 Sep 2012 - 12:38
Artur Lekbello, trajneri i ri i Tiranës Tirana-lekbello

Më në fund bordi drejtues i Tiranës, ka vendosur Artur Lekbellon si pasardhësin e Hulian Rubios në stolin e Tiranës.

Ish-mbrojtësi i famshëm i bardhebluve prej mëse 21 vitesh ndodhej në Greqi ku në fillim ishte lojtar i Arisit e më pas qëndroi brenda klubit nga Selaniku si pjestar i tij, duke u marrë edhe me akademinë.

Në ditën e prezantimit të tij Lekbello tregon edhe një herë besimin që ka marrë nga bordi i Tiranës e padyshim si një pjestar i familjes bardheblu, ai e di mirë se kjo skuadër objektivin e vetëm ka trofetë.

“Dua që atë rrugë që ndoqëm që kur isha fubollist ta vazhdoj në postin e trajnerit duke vazhduar me suksesin që kishim atëherë. Tirana është e destinuar të fitojë kampionatin dhe kupën”, tha Artur Lekbello, trajner i ri i Tiranës.

46-vjeçari Lekbello, do ta nisë aventurën e tij në ndeshjen e javës së katërt, kur Tirana, do të përballet me Luftëtarin në Gjirokastër.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Artur Lekbello, trajneri i ri i Tiranës N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi