Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E frikshme! Kokaina e tepërt, i shkrin hundën…!

prej Fri 28 Sep 2012 - 1:56
E frikshme! Kokaina e tepërt, i shkrin hundën…! Foto-1E frikshme! Kokaina e tepërt, i shkrinë hundën…!
Pensionisti Anglez, James Brown, ndërmjetës në profesion, u gjend në qelit e burgut të qytetit Swansea, kur policia rrugore që e ndaloi atë për një kontroll rutinë, citon alb-observer.com gjetën një sasi të madhe kokaine, si dhe një numër të konsiderueshëm armësh pa leje që i kishte një pjesë në Bentley e tij dhe pjesën tjetër në dhomën e një hoteli luksoz.

Por, ajo çka bëri diferencën dhe xhiron e botës, ishte fotografia e tij, e cila tregon hundën e tij të shkatërruar e të shkrirë tërësisht, pas 8-të vjetësh konsumimi të përditshëm të kokainës.

Mësohet nga autoritetet policore, siç citon alb-observer.com, se ndërmjetësi gjatë karrierës së tij në Londër, kishte fituar disa dhjetëra milionë sterlina. James Brown, vendosi të dalë në pension në moshën 36-vjeçare dhe të transferohej në Portugali. Aty ku dhe u pasionua dhe u bërë varës i kokainës duke aplikuar mënyrën më të shpejtë të jetesës.
Nëntë vjet më pas, vendosi të kthehej për pushime në Angli, duke sjell me vete dhe dozën e mjaftueshme të kokainës që do konsumonte në të përditshmen e tij të ngjeshur…!/alb-observer.com/


E frikshme! Kokaina e tepërt, i shkrin hundën…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi