Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default U ngjall kur po varrosej!!!

prej Fri 28 Sep 2012 - 15:44
U ngjall kur po varrosej!!! E_moshuara-300x187Nuk është rasti i parë që po ndodh dhe mesa duket, nuk do të jetë as i fundit. Një gabim fatal do t’i kushtonte jetën 88-vjeçares Maria das Dores nga Brazili, e cila nga varrezat, u dërgua përsëri në spital.
E moshuara ishte shtruar në një klinikë në qytetin Ipatinga me Alzheimer dhe bllokim arteriesh. Mjekët njoftuan vdekjen e saj dhe trupi pa jetë po përgatitej për t’u varrosur. Por pak para se t’i jepej lamtumira e fundit, u vërejt se gruaja ishte gjallë.

Tashmë ka filluar hetimi për t’u gjendur mjeku që bëri këtë gabim tragjik. /alb-observer.com/Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi