Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default UFO mbi Teksas?

prej Sat 29 Sep 2012 - 17:08
UFO mbi Teksas?  Ufot

UFO mbi Teksas?  Ufot

Dy objekte misterioze u fotografuan mbi qiellin e Teksasit në një distance mbi 1.6 kilometra nga njëra-tjetra.

Objektet u kapën veç e veç nga Google Street View dhe kamera e një televizioni lokal në Lindje të Teksasit. Filmimet rritën misterin e “vizitës” së UFO-ve në planetin tonë. Pamjet nuk tregojnë qartësisht formën e objekteve, megjithatë aty mund të vërehet në mënyrë të mjegullt forma e diskut fluturues, të ngjashëm me format e përdorura në filmat hollivudianë fantastiko-shkencorë.

Kureshtja e banorëve lokalë, por jo vetëm, mbetet ende e pashuar, ndërsa lajmi është përhapur me shpejtësi në gjithë botën.
Nuk dihet data e saktë se kur janë shfaqur për herë të parë “objektet” në formë disku. Skeptikët shprehen se bëhet fjalë për një shaka të reve dhe jo për objekte jashtëtokësore, ndërsa të tjerë e quajtën një efekt të kameras.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

UFO mbi Teksas?  N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: UFO mbi Teksas?

prej Sat 29 Sep 2012 - 17:11
Ufo jemi e ne,thjeshte nje rrace tjeter...!! krt


UFO mbi Teksas?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi