Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Marinarët, video nën ritmet e “Gangnam style”

prej Sat 29 Sep 2012 - 17:11
Marinarët, video nën ritmet e “Gangnam style” Gangnam-style

“Çmenden” marinarët tajlandezë nga ritmet e këngës “Gangnam style”, të reperit koreanojugor Psy.

Në një video të publikuar në “YouTube” marinarët realizojnë disa koreografi të stilit rodeo, nën tingujt e këngës që ka bërë xhiron e botës. Versioni origjinal i saj pati rreth 300 milionë klikime.

Për ta realizuar videon, e xhiruar në bazën Phuket, u deshën 3 ditë prova. Të gjithë të qeshur, me syze dielli, që kërcejnë nën ritme që s’kanë shumë lidhje me uniformën që mbajnë.Videoja u projektua gjatë një feste në bazën detare të marinarëve-kërcimtarë.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Marinarët, video nën ritmet e “Gangnam style” N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi