Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default “Babai më i mirë në botë”

prej Mon 1 Oct 2012 - 11:06
“Babai më i mirë në botë” Babai-vajza
“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza
“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza1
“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza2
“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza6
“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza7
Një seri fotografish të një babai me vajzën e tij të vogël janë bërë shumë të famshme mes përdoruesve të internetit. Albumi fotografik me titull “Babai më i mirë në botë” tregon Dave Engledow që pozon me vajzën e tij 2-vjeçare Alice Bee, por ndryshe nga baballarët e zakonshëm.

Në foto shihet babai që humb në mundje krahu ndaj vogëlushes, duke i lexuar librin ‘Twilight’ në vend të përrallave të zakonshme apo duke marrë së bashku mësime baleti.
Koleksioni i fotove i publikuar në Facebook tregon vogëlushen duke bërë punët e shtëpisë dhe duke gatuar për të atin, por Alice nuk është vënë në rrezik aspak në këto foto sepse pozat e pamundura janë bërë të mundura me anë të Photoshop.
Dave tregon se fotoja e parë u bë për të qeshur me familjarët dhe miqtë, por vuri re që kishte shumë sukses e për këtë arsye vendosi të bëjë të tjera: “Babai që shihet në foto është ai që unë kurrë nuk do doja të isha. Është një baba i papërqendruar, që nuk di çfarë bën dhe i pakujdesshëm.”


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

“Babai më i mirë në botë” N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Të tregosh se je babi më i mirë në botë

prej Mon 1 Oct 2012 - 17:48
“Babai më i mirë në botë” Dave-vajzaKa mënyra të ndryshme për të treguar që je prindi më i mirë për fëmijën tënd. Është Dave Engledow, që babin më të mirë ka vendosur, t’ia tregoj botës nëpërmjet një seti fotografik, ku babi dhe vajza e tij 2 vjeçe, janë duke kryer veprimtari të ndryshme ditore.

Një seri fotografish të një babai me vajzën e tij të vogël janë bërë shumë të famshme mes përdoruesve të internetit. Albumi fotografik me titull “Babai më i mirë në botë” tregon Dave Engledoë që pozon me vajzën e tij 2-vjeçare Alice Bee, por ndryshe nga baballarët e zakonshëm.

Në foto shihet babai që humb në mundje krahu ndaj vogëlushes, duke i lexuar librin ‘Twilight’ në vend të përrallave të zakonshme apo duke marrë së bashku mësime baleti.

Koleksioni i fotove i publikuar në Facebook tregon vogëlushen duke bërë punët e shtëpisë dhe duke gatuar për të atin, por Alice nuk është vënë në rrezik aspak në këto foto sepse pozat e pamundura janë bërë të mundura me anë të Photoshop-it.

Dave tregon se fotoja e parë u bë për të qeshur me familjarët dhe miqtë, por vuri re që kishte shumë sukses, e për këtë arsye vendosi të bëjë të tjera: “Babai që shihet në foto është ai që unë kurrë nuk do doja të isha. Është një baba i papërqendruar, që nuk di çfarë bën dhe i pakujdesshëm.”

\Daily Mail\ Shekulli Online\Përgatiti E.SH\
“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza1“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza2“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza4“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza5“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza6“Babai më i mirë në botë” Dave-vajza7


“Babai më i mirë në botë” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: “Babai më i mirë në botë”

prej Mon 1 Oct 2012 - 17:50
"Të tregosh se je babi më i mirë në botë"
me
"“Babai më i mirë në botë”" u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

“Babai më i mirë në botë” N
Sponsored content

default Re: “Babai më i mirë në botë”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi