Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Mon 1 Oct 2012 - 14:06
Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten? Vetedigjet
Nje histori e cuditshme me fantazma po qarkullon ne nje pjese te Indores se Vjeter pasi prinderit e nje vajze 14 vjecare, e cila u gjend e djegur nje mbasdite.

Prinderit e vajzes se djegur pretendojne dhe i kane treguar policise qe dy vajza misterioze i kishin kerkuar vajzes se tyre qe ajo te derdhte vajgur mbi veten e saj.

Nese nuk do te ishin edhe komshinjte e familjes qe do ta mbeshtesnin kete version te ngjarjeve, do te mendohej thjesht qe prinderit e vajzes thjesht nuk po e perballonin dot vdekjen e vajzes se tyre dhe mendja po u bente lojera te tilla.

Komshinjte gjithashtu e mbeshtesin kete variant te historise dhe per me teper deklarojne qe rreth 20 vajza te tjera kane vdekur nen rrethana te ngjashme misterioze ne vitet e fundit. Goma Ki Phel dhe Kazi Chawl, dy lokalitetet ne Indore, jane vene ne alarm per thashethemet ne lidhje me fuqite mbinatyrore qe ishin pas vdekjes se Henna-s e cila vdiq ne spitalin MY per shkak te djegieve.

Babai i vajzes, Abdul Razzaq dhe vellai i saj ishin te shokuar kur vazja qe ishte duke vdekur u tha atyre qe dy vajza i ishin afruar dhe i kishin kerkuar te lagej me vajguri dhe te shkonte pas tyre. Megjithate, askush nuk i ka pare dy vajzat misterioze qe te futeshin apo te dilnin nga shtepia perpara apo pas incidentit.

Ata ishin gjithashtu te shokuar pasi Henna ishte nje vajze normale dhe pa probleme. Ajo kishte ngrene se bashku me familjen e saj perpara se te gjendej 100% e djegur.

Inspektori i policise qe po bente hetimet, Qureshi tregoi qe pjesetaret e familjes dhe komshinjte deklaronin qe Henna u kishte thene qe gjendej nen ndikimin e ndonje fuqie paranormale e cila i kerkoi asaj te kryente nje vetevrasje dhe ajo nuk mund ta kundershtonte pranda ndoqi urdherin e dhene.

Oficeri i policise tha qe incidente te ngjashme kane ndodhur edhe ne te kaluaren kur vajza te tjera kane kryer vetevrasje duke u flijuar brenda shtepive te tyre dhe ato kane dhene te njejten arsye si edhe Henna.

Vimla Bai, e cila e kishte cuar Henna-n ne spital, deklaroi qe edhe ajo e kishte humbur djalin e saj Dharmendra ne rrethana te ngjashme te tmerrshme. Ai u veteflijua brenda ne shtepine e tyre te vogel, tregoi ajo. Ajo tregoi gjithashtu qe Henna perpara se te vdiste i tha per ato dy vajzat qe i kishin kerkuar t'i shoqeronte.

Dy vjet me pare nje vajze e vogel, Aatesha, vajza e Atiq, u gjet krejtesisht e djegur ne shtepi. Arsyeja per veprimin e saj edhe sot mbetet ende nje mister. Ajo ishte nje vajze shume normale dhe e lumtur me familjen e saj.

Ne deklaraten e saj perpara vdekjes Aatesha kishte treguar gjithashtu ne lidhje me disa fuqi mbinatyrore qe kishin ndikuar mbi te.info


Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Tue 9 Oct 2012 - 23:42
Uuaaaaaa sa e cuditeshme kjo... Me la pa tekst tani...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Tue 9 Oct 2012 - 23:45
Perrall e bukur!
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Tue 9 Oct 2012 - 23:48
Duket sikur ne peralla por te ishte ne mitologjine e koheve te lashta atehere do te ishte e besueshme prandaj thash qe ngela pa tekst...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Wed 10 Oct 2012 - 0:02
Nuk kisha asgje me ju. Mendimi im ishte ky...Perrallat nuk me bejne pershtypje me, thjeshte nuk besoj baba gjyshin e viti te ri!
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Wed 10 Oct 2012 - 0:07
Mire nuk e thash qe e patet me mua thjesht u pergjigja ne baze te asaj qe ju e that ...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Wed 10 Oct 2012 - 0:14
Arian shkruajti:Perrall e bukur!

Po permendim njerezit qe sic thone "U ka hyre djalli perbrenda" kane sjellje e reagime te cuditshme edhe pse ne fakt une nuk kam pare asnje te tille por qe njerez me sjellje te cuditshme dhe ekstreme qe na bejne cudi kemi hasur te gjithe..Atehere flasim per nje njeri te demonizuar apo te semure menderisht??

PS: Edhe kriminelet per cdo vrasje qe bejne i nxjerrin te semure menderisht e psiqikisht edhe pse ata gezojne shendet te plote!!!


Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

prej Wed 10 Oct 2012 - 18:23
Eh Zoti Na Ruajt,Ca Qenka Kjo Histori Moo 999Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten? 1t7y1w
Sponsored content

default Re: Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi