Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
NoRaa
NoRaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 2133
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku me do qejfi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/04/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Mon 21 May 2012 - 0:46
First topic message reminder :

ne faqe ti thefsh qafen ha se gjith menja per tkqe te shkon hahahaaha

qe nja perty tash Nje puthje per. - Faqe 14 Images?q=tbn:ANd9GcTCZwR4vfVi4CIrBXb8XiYhY7YNULz6FxDpn59pLr06MIvKFPHRS3fnxISvSw


E kom msu mo foren ja jep gishtin ta merr doren

Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Mon 18 Feb 2013 - 21:00
Tironci shkruajti:eshte e re prit se ma tremb grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Tue 19 Feb 2013 - 15:18
Per Mbesen time te Vogel Very Happy


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nje puthje per.

prej Tue 19 Feb 2013 - 15:20
Per l....


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Wed 20 Feb 2013 - 10:20
Per Bes...


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Wed 20 Feb 2013 - 10:58
per ate


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Sat 23 Feb 2013 - 12:43
Per ate dashurin timee


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nje puthje per.

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:36
Lunen.   Nje puthje per. - Faqe 14 89497 
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Nje puthje per.

prej Mon 17 Mar 2014 - 14:12
Princesha shkruajti:Lunen.   Nje puthje per. - Faqe 14 89497  Dhe un ty... Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612   Nje puthje per. - Faqe 14 1672852876
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Mon 17 Mar 2014 - 16:16
Per ate qe ka mbet  pa puthje Merzitur 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nje puthje per.

prej Fri 18 Apr 2014 - 22:30
Arjanen time.  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Fri 18 Apr 2014 - 22:32
Princesha shkruajti:Arjanen time.  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
per     motra    te   mia  princesha   angelic


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Fri 18 Apr 2014 - 22:44
Princesha shkruajti:Arjanen time.  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
ops lalkat  grrrr  grrrr  grrrr


Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nje puthje per.

prej Fri 18 Apr 2014 - 22:47
i panjohur shkruajti:
Princesha shkruajti:Arjanen time.  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
ops lalkat  grrrr  grrrr  grrrr
E ka lali shpirt e k lali zemer   Very Happy  ke inat ti keshtu  grrrr  grrrr
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Fri 18 Apr 2014 - 23:08
Princesha shkruajti:
i panjohur shkruajti:
Princesha shkruajti:Arjanen time.  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
ops lalkat  grrrr  grrrr  grrrr
E ka lali shpirt e k lali zemer   Very Happy  ke inat ti keshtu  grrrr  grrrr
 grrrr  grrrr  grrrr  grrrr  Jo bree skom inat,vec jan shtu shume keto kohet e fundit  grrrr  grrrr  grrrr


Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Sat 19 Apr 2014 - 20:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Dardania meqe qenka on line
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nje puthje per.

prej Sat 19 Apr 2014 - 23:12
i panjohur shkruajti:
Princesha shkruajti:
i panjohur shkruajti:
Princesha shkruajti:Arjanen time.  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
ops lalkat  grrrr  grrrr  grrrr
E ka lali shpirt e k lali zemer   Very Happy  ke inat ti keshtu  grrrr  grrrr
 grrrr  grrrr  grrrr  grrrr  Jo bree skom inat,vec jan shtu shume keto kohet e fundit  grrrr  grrrr  grrrr

 grrrr  grrrr  grrrr SHQIPTARIT I SHKON MENDJA VEQ PER KEQ; NUK GUXON ROBI ME PUTH AS SHOQEN  grrrr  A DO VINI NE DASEM SE VERES MARTOHEMI  grrrr  grrrr  grrrr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Sat 19 Apr 2014 - 23:32
Gocat Prince shen bessa and anna
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nje puthje per.

prej Sat 19 Apr 2014 - 23:33
per anen


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nje puthje per.

prej Mon 28 Apr 2014 - 23:21
Luna  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
komando
komando
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 735
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/07/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Sat 31 May 2014 - 18:40
po nje puthje per ate qe ke me afer hahahah.....kjo siper qenka si afer...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nje puthje per.

prej Tue 3 Jun 2014 - 22:26
Per Anushen  Nje puthje per. - Faqe 14 1286751612
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Nje puthje per.

prej Wed 30 Mar 2016 - 13:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Meshkujt e forumit Razz


Nje puthje per. - Faqe 14 Animation1-1
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Mon 4 Apr 2016 - 5:29
NJe puthje miqesore per te gjithe ju se me te vertet me keni munguar...!!!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Nje puthje per. - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Fri 8 Apr 2016 - 3:39
Lule boren
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Tue 26 Apr 2016 - 3:36
Te puth fort Ronco dhe kafen s'e kam harruar po kjo kohe e bekuar qe s'na del per asgje vec pune/gjume.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Nje puthje per. - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Wed 27 Apr 2016 - 1:41
Per kte sy neshilen lart .e du fort shtrigen.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Nje puthje per.

prej Wed 27 Apr 2016 - 6:53
Dhe une s'po e kurse nje per kte shtriganin lart se e kam naqe te mire Very Happy Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Nje puthje per. - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nje puthje per.

prej Thu 28 Apr 2016 - 18:47
Ha ha ha
Lule boren laj thaj ha ha ha muahhh
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nje puthje per.

prej Mon 6 Jul 2020 - 17:02
...per femrat e forumit...


Nje puthje per. - Faqe 14 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Nje puthje per.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi