Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN?

prej Sun 7 Oct 2012 - 20:07
Forumi jonë dalëngadalë po mbyll 3-vjetorin e krijimit të saj.
Pjesa më e madhe e anëtarëve aktivë të saj, janë anëtarë që i kanë qëndruar besnikë edhe pse me pengesa te shumta..
Jemi këtu çdo ditë, 2-3 herë në javë, 4-5 herë në muaj apo edhe disa herë në ditë.
Gama e tematikave të diskutuara prej nesh, është realisht e gjerë dhe diskutimet kanë qenë të zjarrta.
Jemi zënë, jemi shfryrë, kemi mbajtur inat, kemi falur, kemi bllokuar, kemi pajtuar, kemi krijuar shokë bindjesh, shokë apo shoqe zemrash, kemi krijuar aleanca, kemi mbajtur me hatër, kemi sulmuar si bandë, jemi mbrojtur të vetëm, kemi ndarë shqetësimet tona, dramat apo shqetësimet, kemi ndarë me njëri-tjetrin njohuritë tona, eksperiencat, kuriozitetet tona, pikëpyetjet tona, kemi shpalosur bindje, i kemi përballuar me ato të bashkëqytetarëve tanë, që vijnë nga kushte të ndryshme social-kulturore.

Në këto vite, që janë vite të jetës sonë atje jashtë fillimisht dhe më pas në këtë realitet virtual, sa dhe si ka ndikuar kjo faqe në formimin dhe informimin tuaj, në bindjet, njohuritë tuaja?

A janë përforcuar bindjet që keni patur, apo janë bërë më elastike?

Cilat do ishin ndryshimet pozitive dhe ato negative që mund ti dedikoheshin bashkëqëndrimit në këtë faqe?


Me Respekt,Arjana


Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN?

prej Mon 17 Dec 2012 - 23:11
Palosen kur bindesh...
Shpalosen kur bind...


Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN? 6ds9w0
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN?

prej Tue 18 Dec 2012 - 1:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Une personalisht edhe pse e sapo ardhun dhe vertet qe s'i kam perjetuar tana ato gjana te lartpermenduna, perseri ndjej deshire t'jap opinionin tem ne kte teme..Nji pune vertet e bame me mjeshteri nga ana jote Arjana dhe atmosfera e krijume ne kte forum t'jep ndjesine sikur ke kohe qe njihesh me antaret e saj..Komplimente te pafund Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN? 884628


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN? Bar_glitter_crown_bar
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN?

prej Sat 19 Jan 2013 - 10:59
fillimisht duhet te i shpalosim,eh i paloseshim me te mire
Sponsored content

default Re: Bindjet SHPALOSEN apo PALOSEN?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi