Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Rikthehet zhurma e çuditshme nga qielli?! “Tmerrohen” qytetarët! (video)

prej Sun 14 Oct 2012 - 1:43
Rikthehet zhurma e çuditshme nga qielli?! “Tmerrohen” qytetarët! (video) Mister-300x225Zhurmat misterioze, të cilat shqetësuan shumë specialistët, u shfaqën fuqishëm janarin e 2012-ës, në një sërë rastesh të ndryshe në gjithë botën, kurdoherë vetëm natën!
Por, mbrëmë u rishfaq e njëzaj zhurmë, citon alb-observer.com, por tepër e fuqishme këtë herë!
Kjo video të cilën ne po jua prezantojmë, u xhirua gjysmë ore pasi kishte filluar “spektakli” i zhurmës misterioze, rreth orës 22:00-22:30.

Ndërkohë, zhurma ka shqetësuar së tepërmi banorët e qyteteve Edmonton-Alpmerta në Kanada, ku dhe u regjistrua video. Madje janë të shumta denoncimet ndaj kësaj këtij fenomeni.
“Nuk e kamë idenë se çfarë mund të jenët”, pohoi një qytetar, duke shtuar: “Më dëgjohet si zhurma e një avioni pa pilot, apo një vac i madh –i cili përdoret për e tubacionet e ngrohjes. Këtë zhurmë nuk e dëgjuam gjatë stinës së pranverës, apo të verës. Por, tani që ka filluar i ftohti, vjeshta dhe prag dimri, filloi përsëri të dëgjohet”, dëshmoi ai.
Gjithashtu, pak ditë më parë dhe njëkohësisht, në rajon u vu re një aktivitet masiv i fenomenit Aurora, ndoshta kjo do ishte një “arsyetim” mbi këtë fenomen të cilës mund ti dedikoje kjo dukuri./alb-observer.com/
Ndiqni dhe dëgjoni në vijim këtë zhurmë shqetësuese:


Rikthehet zhurma e çuditshme nga qielli?! “Tmerrohen” qytetarët! (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi