Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video) Empty Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video)

Mon 22 Oct 2012 - 14:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video) 154-229x300Në emsionin “E Diela Shqipatre” me moderator Ardit Gjebrea është zhvilluar një minirubrike shumë interesante. Këtë diel është trajtuar rasti i një vajze e cila ka sjellë shqetsimin e saj, pasi komshija 60 vjeçare e përgjonte për gjithçka, madje dhe kur ajo ishte në intimitet me bashkëshortin.
Por, debatet kanë qënë të ashpëra, pasi e moshuara nuk pranon që është spiunia e lagjes. Ajo rrëfen se një ditë po dëgjonte të bërtitura dhe kishte vendosur shkallët për të parë se çfarë po ndodhte në shtëpinë e tyre, pasi mendonte se çifti po rrihej…. dhe çfarë të shikonte, nusja ishte me burrin në krevat./alb-observer.com/
Për më tepër shikoni videon.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video) Empty Re: Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video)

Mon 22 Oct 2012 - 15:09
U pika qe s'u bie ku ka arrit fundi i njerezise!
Mbeten edukime me te mira per t'u thene keto budallalleqe!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video) Empty Re: Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video)

Tue 23 Oct 2012 - 13:34
Message reputation : 100% (1 vote)


Nje moment shume interesant sot ne procesin e ndermjetesimit, ne TV Klan, pjese e emisionit te perjavshem E Diela Shqiptare.

Nje vajze e re (Ornela), e cila banon me qera ne nje pallat, mesa duket eshte bere shqetesuese per komshien e saj 60 vjecare, Ervehene.

Te kota ishin ndermjetsimet e Ardit Gjebres dhe stafit keshillues, asgje nuk ndryshoi ne mardheniet e ktyre dy komshijeve.
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video) Empty Re: Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video)

Tue 23 Oct 2012 - 14:09
Biseda te kota pffffff..
Sponsored content

Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video) Empty Re: Komshija më përgjon dhe kur jam me burrin në krevat (Video)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi