Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Rolling Stone, koncert surprizë në Paris

prej Fri 26 Oct 2012 - 11:53
Rolling Stone, koncert surprizë në Paris Rolling-stoneeee

Koncert surprizë i Rolling Stones mbrëmjen e sotme në Paris. Por, sipas një njoftimi të bandës muzikore në Twitter, “do të jetë një performim i shkurtër që do të shërbejë për nxehje”.

Sipas së përditshmes “Le Parisien”, koncerti do të zhvillohet në Trabendo, një sallë e vogël e kryeqytetit francez, me 700 vende gjithësej. Në shitje janë vetëm 350 vende.

Shfaqja do të përsëritet ditën e hënë në Mogador Theatre, me 1600 vende, por koncerti këtë herë do të jetë privat, pasi është organizuar nga një fond financiar për klientët e tij.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Rolling Stone, koncert surprizë në Paris N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi