Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default A ndryshojne gocat e fshatit nga ato te qyteti nese po nga ndryshojn?

prej Fri 26 Oct 2012 - 21:29
A ndryshojne gocat e fshatit nga ato te qyteti nese po nga ndryshojne?

( jepni mendimin tuaj pa ofendime)avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A ndryshojne gocat e fshatit nga ato te qyteti nese po nga ndryshojn?

prej Fri 26 Oct 2012 - 23:26
Ka shume cka qe i ben te ''dallojne'' vajzat e qyteti me ato te katundit.
E para eshte sjellja,veshja kultura e te folurit edukata etj.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A ndryshojne gocat e fshatit nga ato te qyteti nese po nga ndryshojn?

prej Fri 26 Oct 2012 - 23:58
Po ndryshojne edhe ate shume sepse gocat e qytetit e ndien veten me inferiore dhe jane me te lazderuara...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A ndryshojne gocat e fshatit nga ato te qyteti nese po nga ndryshojn?

prej Sat 27 Oct 2012 - 9:33
menoj se nryshojne ne shume gjana ....dhe pse tash kan fillu vajzat qe kan ardh nga provincat jan ba me te hardallosme se ato qe jan rrit ne qytet


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A ndryshojne gocat e fshatit nga ato te qyteti nese po nga ndryshojn? N
Sponsored content

default Re: A ndryshojne gocat e fshatit nga ato te qyteti nese po nga ndryshojn?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi