Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Bebja jone eshte djall

prej Wed 31 Oct 2012 - 0:22
Bebja jonë është djalli


Bebja jone eshte djall Evil-fat-baby_480x480

“Bebja jonë është djall, eci 4 javësh e nxjerr flakë nga goja”Prindërit e
një bebeje në Kolumbi thonë se fëmijën e tyre e ka pushtuar djalli,
pasi ai eci katër javë pas lindjes dhe nxjerr flakë nga goja.

Ana Feria Santos e lindi fëmijënmuajin e shkuar, por gëzimi i saj është kthyer në frikë pasi fëmija nuk është normal.

Komuniteti
mendon se ai është djalli i maskuar si bebe.Ajo thotë se fëmija ecën që
kur ka mbushur katër javësh dhe madje fshihet në shtëpi.

Prindërit
thonë se sytë e tij kanë një shikim që të kall datën.Psikologët dhe
mjekët do të kontrollojnë fëmijën.Ata kanë deklaruar se ai ka shenja
dhune.Ata kanë lëshuar një paralajmërim për familjen.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default E thotë nëna: Djali im është Djalli!

prej Wed 7 Nov 2012 - 23:00
Bebja jone eshte djall Ba06142ccf_bebNjë nënë kolumbiane thotë se fëmija e saj është e pushtuar nga Djalli. Ana Feria Santos pretendon se foshnja 2-muajshe nxjerr flakë nga goja dhe zhduket nga djepi i tij.

Komuniteti i vogël i Nueva Estrella në vendin amerikano-latin beson ende tek shtrigat e shpirtrat e këqinj dhe nëna e djalit është plotësisht e bindur se vogëlushi ka diçka “djallëzore” brenda tij.

Ana tha për ‘The Sun’: “Nuk kam parë kurrë në jetën time diçka të tillë. Zhduket nga djepi dhe shfaqet në lavatriçe apo në frigorifer. Ndonjëherë sytë i marrin një ngjyrë të frikshme.”
Nëna nuk i ka vënë ende një emër djalit të saj duke e quajtur thjesht “El nino”.

Banorët e zonës kërkojnë që Ana të shkojë tek një prift në mënyrë që fëmijës t’i bëhet ekzorcizëm. Disa të tjerë mendojnë se kjo histori është një trillim i gruas dhe se ajo abuzon me fëmijën.
Bebja jone eshte djall 2f57bbb3e8_nena6Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bebja jone eshte djall

prej Wed 7 Nov 2012 - 23:11
Temat u bashkuan..Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Sponsored content

default Re: Bebja jone eshte djall

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi