Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 3 Mar 2012 - 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 Horoskopi1Dashi:Zhytuni thelle brenda vetes suaj. Jepni me shume nga shpirti juaj ne kete univers. Mos harroni faktin se nese perqendroheni me shume sot, do te arrini suksese te medha.

Demi
Sot do te keni shume fuqi brenda jush, ndaj perdoreni me mençuri. Beni miq dhe jo armiq. Perdoreni forcen dhe aftesine tuaj per te ndihmuar te tjeret, dhe jo per tu perfshire ne debate.

Binjakët
Nese sot ju nevojitet qe te beni ndonje pune qe ka te beje me investigimin, sot eshte dita e duhur per ta bere kete. Fuqia juaj e perqendrimit eshte shume me e larte se ne te kaluaren.


Gaforrja
Fjalet tuaja do te keni nje ndikim te jashtezakonshme sot, ndaj mendohuni mire perpara se te flisni. Eshte shume e lehte te lendoni njerezit nese nuk tregoheni i kujdesshem.

Luani
Mund te arrini sukses ne shume projekte gjate dites se sotme. Energjia eshte e larte dhe intensive. Beni kujdes qe te mos manipuloni te tjeret. Perdorni taktin ne çdo moment.


Virgjëresha
Do te ndiheni i plotfuqishem sot. Perdoreni kete energji per te realizuar projektet tuaja. Jeni padyshim sundimtar ne çdo kontakt qe krijoni. Por edhe sumdimtaret bien nga froni, sepse njerezit nuk i duan drejtuesit arrogante.

Peshorja
Ka te ngjare te perjetoni disa eksperienca intensive. Shume njerez do ta pelqejne shume natyren tuaj investiguese dhe te thelle. Bashkepunoni me njerezit dhe krijoni lidhje te forta.


Akrepi
Merrni kontrollin e vendimeve tuaja. Njerezit mund t’ju tregojne se çfare drejtimi duhet te merrni por ne menyre absolute, jeni ju qe e dini rrugen me te mire.

Shigjetari
Ka leksione te rendesishme per te mesuar sot ndaj degjoni me vemendje. Duhet te kuptoni se jeni ju personi qe duhet te rriteni pak me shume sot. Ka diçka te rendesishme per te mesuar nga njerezit qe keni prane.


Bricjapi
Keni nje sasi te larte vitaliteti sot ndaj perdoreni ne menyre konstruktive. Degjoni me kujdes ato çfare ju thone. Merrni me te miren e eksperiencave te personave qe keni perreth.

Ujori
Sot pritet te perfshiheni nga nje atmosfere agresive. Gjerat mund te nxehen ne menyre te papritur. Sigurohuni qe te mbroheni siç duheni. Jeni me i ndjeshem nga sa dukeni ne te vertete.Edituar për herë të fundit nga Ariana në Sat 2 Feb 2013 - 18:12, edituar 1 herë gjithsej


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 16 Dec 2015 - 23:53
Horoskopi ditor - 16/12/2015 
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 DashiDashi
Keni akoma energji brenda vetes për t’u përfshirë në një projekt që premton të jetë shumë argëtues. Do të gjendeni në ambientin që ju pëlqen të jeni.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 DemiDemi
Të gjithë besojnë në aftësitë tuaja sot dhe duhet t’i udhëhiqni të tjerët drejt realizimit të disa objektivave të tyre të rëndësishme. Mos i zhgënjeni.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 BinjaketBinjaket
Keni nevojë për diçka që t’ju ndihmojë në ecjen tuaj në karrierë megjithatë duhet ta largoni mendimin për të përfituar nga fatkeqësitë e personave të tjerë.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 GaforrjaGaforrja
Gjatë pjesës së dytë të ditës së sotme do t’ju paraqitet një mundësi shumë e mirë përsa i përket biznesit dhe do t’ju gjejë mjaft të papërgatitur.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 LuaniLuani
Jeni të përfshirë në një sfidë nga rezultati i së cilës varet gjithë reputacioni juaj. Gjeni mënyrën që gjithçka që keni planifikuar ta zbatoni.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 VirgjereshaVirgjeresha
Gjatë ditës do të merrni mesazhe të ndryshme të cilat nëse i verifikoni kanë të gjitha një kuptim. Mos i merrni shumë seriozisht sepse do të prishni surprizën.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 PeshorjaPeshorja
Pa e kuptuar do të viheni në dijeni të një zbulimi të rëndësishëm dhe më pas jeni ju ai që do të vendosni rregullat e lojës ashtu siç dëshironi.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 AkrepiAkrepi
Partneri do të shprehë dyshime lidhur me diçka që e shqetëson kohët e fundit. Gjeni përgjigjet e duhura për pyetjet që do t’ju bëhen për të mos kompromentuar sjelljen tuaj.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 ShigjetariShigjetari
Që në orët e para të ditës së sotme do të vëreni vonesat që keni në programin tuaj. Nëse shpejtoni nuk do t’ju mbetet asgjë për nesër.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 BricjapiBricjapi
Jo gjithmonë bastet fitohen dhe sot nuk është dita juaj e fatit. Do të zhgënjeheni nga dikush që e konsideronit shumë mik dhe të afërt.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 UjoriUjori
Frika e të panjohurës do t’ju pengojë sot t’i gëzoheni gjërave që janë mjaft familjare për ju. Duhet të merrni një vendim në lidhje me partnerin dhe veten tuaj.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 PeshqitPeshqit
Jeni në kërkim të diçkaje zbavitëse dhe në mbrëmje keni për ta gjetur. Merrni një shumë të konsiderueshme të hollash në një udhëtim që do të bëni.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 16 Dec 2015 - 23:55
Luan_Valikardi shkruajti:Horoskopi ditor - 16/12/2015 Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 DashiDashi
Keni akoma energji brenda vetes për t’u përfshirë në një projekt që premton të jetë shumë argëtues. Do të gjendeni në ambientin që ju pëlqen të jeni.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 DemiDemi
Të gjithë besojnë në aftësitë tuaja sot dhe duhet t’i udhëhiqni të tjerët drejt realizimit të disa objektivave të tyre të rëndësishme. Mos i zhgënjeni.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 BinjaketBinjaket
Keni nevojë për diçka që t’ju ndihmojë në ecjen tuaj në karrierë megjithatë duhet ta largoni mendimin për të përfituar nga fatkeqësitë e personave të tjerë.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 GaforrjaGaforrja
Gjatë pjesës së dytë të ditës së sotme do t’ju paraqitet një mundësi shumë e mirë përsa i përket biznesit dhe do t’ju gjejë mjaft të papërgatitur.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 LuaniLuani
Jeni të përfshirë në një sfidë nga rezultati i së cilës varet gjithë reputacioni juaj. Gjeni mënyrën që gjithçka që keni planifikuar ta zbatoni.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 VirgjereshaVirgjeresha
Gjatë ditës do të merrni mesazhe të ndryshme të cilat nëse i verifikoni kanë të gjitha një kuptim. Mos i merrni shumë seriozisht sepse do të prishni surprizën.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 PeshorjaPeshorja
Pa e kuptuar do të viheni në dijeni të një zbulimi të rëndësishëm dhe më pas jeni ju ai që do të vendosni rregullat e lojës ashtu siç dëshironi.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 AkrepiAkrepi
Partneri do të shprehë dyshime lidhur me diçka që e shqetëson kohët e fundit. Gjeni përgjigjet e duhura për pyetjet që do t’ju bëhen për të mos kompromentuar sjelljen tuaj.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 ShigjetariShigjetari
Që në orët e para të ditës së sotme do të vëreni vonesat që keni në programin tuaj. Nëse shpejtoni nuk do t’ju mbetet asgjë për nesër.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 BricjapiBricjapi
Jo gjithmonë bastet fitohen dhe sot nuk është dita juaj e fatit. Do të zhgënjeheni nga dikush që e konsideronit shumë mik dhe të afërt.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 UjoriUjori
Frika e të panjohurës do t’ju pengojë sot t’i gëzoheni gjërave që janë mjaft familjare për ju. Duhet të merrni një vendim në lidhje me partnerin dhe veten tuaj.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 PeshqitPeshqit
Jeni në kërkim të diçkaje zbavitëse dhe në mbrëmje keni për ta gjetur. Merrni një shumë të konsiderueshme të hollash në një udhëtim që do të bëni....me pak fjale, harruan shqiptaret te festojne!


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 5 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi