Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pulcino Pio kënga e cila “ringjalli” Italinë…!

prej Fri 16 Nov 2012 - 13:22
Kënga Italiane Pulcino Pio, e cila po “pushton” mbarë botën, është një nga këngët e cila konsiderohet si “ringjalla” e buzëqeshjes dhe argëtimit!
Janë me mijëra italianët dhe italianet, citon alb-observer.com, të gjithë grupmoshave të cilët këndojnë këtë klëngë dhe publikojnë në internet pamje filmike të cilat po bëhen të famshme!

Shijoni në vijim çaste të këndshme dhe argëtuese të ardhura nga Italia:


Pulcino Pio kënga e cila “ringjalli” Italinë…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Pulcino Pio kënga e cila “ringjalli” Italinë…!

prej Fri 16 Nov 2012 - 13:25
stern stern stern eshte me te vertet shume e bukur e degjoj perdita stern stern stern
Ps. Aldino alla faccia tua che la odi kkk grrrr


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi