Shko poshtë
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

GMT + 11 Hours Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor

prej Sat 17 Nov 2012 - 17:56
Njeriu që këndon as një herë keq s'mendon Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor 2336963486 Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor 2336963486 Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor 2336963486 Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor 2336963486 Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor 2336963486 Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor 2336963486 Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor 1796486464 gezuar. [b]


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

GMT + 11 Hours Re: Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor

prej Sat 17 Nov 2012 - 17:58
shum i nerum shqipja ....kjo teme nuk asht per ktu....nji sec ta coj atje ku duhet


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor N
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

GMT + 11 Hours Re: Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor

prej Sat 17 Nov 2012 - 18:10
flm shkodrania ju lutem më jepni informacionin e duhur


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

GMT + 11 Hours Re: Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor

prej Sat 17 Nov 2012 - 20:22
Message reputation : 100% (1 vote)
X Faktor ,me pelqen dhe duket nje reallity show i duhur per te gjetur talente te reja.......Juria me duket shume e zgjedhur dhe perbehet nga profesioniste te vertete.........


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

GMT + 11 Hours Re: Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor

prej Sun 18 Nov 2012 - 17:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk me pleqen Tuna sepse deshiron te jete ne qender te vemendjes, nuk pergjigjet si duhet nga mendjemadhesia...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

GMT + 11 Hours Re: Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor

prej Sun 18 Nov 2012 - 17:27
Edhe mua sme pelqen Tuna, ka profesora me te mir per kete pun
Sponsored content

GMT + 11 Hours Re: Çka mendoni për x-faktor dhe për jurinë e X-faktor

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi