Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 21:21


Del nje foto me nje musliman dukund apo nje vajze dikund rrihet dhe krejt bota flet me muaj-bile edhe muslimanet ju ndihmojne ne ate propagande, kur e bejn kete gje jehudet e prishur, askush nuk flet nga bota hipokrite, edhe ne si musliman mbyllim veshet dhe syte ..!


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 22:02
Cfare ka per te komentuar ketu? Nuk e kuptoj pse beni dallime fesh edhe ketu...Po prit njehere se pak dhunohen e vriten Shqiptaret kudo neper bote e skemi bere asgje,tani duhet te mendojme per keta qe nje jete te tere ne lufte jane .....


Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 22:12
Ariana shkruajti:Cfare ka per te komentuar ketu? Nuk e kuptoj pse beni dallime fesh edhe ketu...Po prit njehere se pak dhunohen e vriten Shqiptaret kudo neper bote e skemi bere asgje,tani duhet te mendojme per keta qe nje jete te tere ne lufte jane .....
hehe po pse nuk e ke dertin e Shqiptarve kur sjell ndonji lajm nga vendet e lindjes, se aferme qe tregon ndonji dokuri te shemtuar... mos tjua sjell tash vetem temat e juaja..

edija se nuk do te ju vie mir!, por kjo eshte realiteti.


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 22:25
Princo duhet te kuptoni qe lufta aty ska te bej me fene fare....Ne nje lufte, jane te implikuar se paku 2 pale....e te 2 palet kane fajet e veta, sepse e vazhdojne dhe e "mirembajne" luften, duke krijuar viktima ( ne me te shumtat e rasteve te pafajshme, duke nisur nga femijet e deri tek pleqt).

Paqe me cdo kusht,,,stop luftes e vrasjeve.


Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 22:33
gjdo njeriju normal i ndershum e kupton ket video si izraeli vatikoni bota krishtere perendimore ban gjenocid ndaj popllit misliman ne palestinPrinco
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 22:34
Ariana shkruajti:Princo duhet te kuptoni qe lufta aty ska te bej me fene fare....Ne nje lufte, jane te implikuar se paku 2 pale....e te 2 palet kane fajet e veta, sepse e vazhdojne dhe e "mirembajne" luften, duke krijuar viktima ( ne me te shumtat e rasteve te pafajshme, duke nisur nga femijet e deri tek pleqt).

Paqe me cdo kusht,,,stop luftes e vrasjeve.

-nejse nuk ka nevoj qe te bindeni per dicka qe nuk deshiron ta kuptosh....
une ne ket video nuk pash lufte te dy anshme (ngase luft eshte kur dy grupe te armatusura dhe vrasin njeri tjeterin) ketu shihet nji maltretim nji sjellje sic do ta quani ju po te ishte e kunderta (nji sjellje kafshore) ku ketu ndoshta i ofendoj kafshet ngase nuk di si tjua shpjego..
por VETEM ato qe kan ndjenja njerzore dhe zemer e ndergjegje ne shpirt e kupton mire dhe se cfar ndodh ne te vertet...........


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 22:50
Kushtrimi4 shkruajti:gjdo njeriju normal i ndershum e kupton ket video si izraeli vatikoni bota krishtere perendimore ban gjenocid ndaj popllit misliman ne palestin

Mesoni te respektoni ata qe ju rethojne, edhe nqs kane mendime ndryshe nga ju, mos kaloni ne ofendime, duke "shpresuar" qe do zgjidhni gje.Eshte shume me kollaj te ekspozoni mendimin tuaj me argumentet qe keni se sa te ofendoni dhe te prisni qe te tjeret te ndryshojne mendim dhe stil jete vetem se juve ju duket absurde apo e papranueshme.

Princo shkruajti:
-nejse nuk ka nevoj qe te bindeni per dicka qe nuk deshiron ta kuptosh....
une ne ket video nuk pash lufte te dy anshme (ngase luft eshte kur dy grupe te armatusura dhe vrasin njeri tjeterin) ketu shihet nji maltretim nji sjellje sic do ta quani ju po te ishte e kunderta (nji sjellje kafshore) ku ketu ndoshta i ofendoj kafshet ngase nuk di si tjua shpjego..
por VETEM ato qe kan ndjenja njerzore dhe zemer e ndergjegje ne shpirt e kupton mire dhe se cfar ndodh ne te vertet...........

Ju nqs doni ta shikoni vetem nga ana e Palestines, jeni i mirepritur ta beni. Une sdo ri tju bind por thash se askush ama askush nuk eshte per luften ne lindjen e mesme. Por kjo s'eshte lufte fetare eshte politike.Une e di me se e sigurt, qe ne nje lufte ndodhin keto nga te dyja anet pasi s'mund te gjejne paqen mes tyre...


Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Wed 28 Nov 2012 - 23:07
nje misliman i ndershum shiptar i rrespekton besimtart katolik ortodoks sepse ne jemi vellazer dhe jemi nje por ne ter boten popplli e kupton se ne palestin ne irak ne avganstan vriten njerzit vetem e vetem se jan muslimanAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Thu 29 Nov 2012 - 1:42
Kushtrimi4 shkruajti:nje misliman i ndershum shiptar i rrespekton besimtart katolik ortodoks sepse ne jemi vellazer dhe jemi nje por ne ter boten popplli e kupton se ne palestin ne irak ne avganstan vriten njerzit vetem e vetem se jan musliman

Me ty seshte per te komentuar se nuk i merr lehte fjalet ti por ta ben borxh me kete qe thua..Meso njehere te respektosh Shqiptarin si nje bashkombes dhe njeri e jo si nje besimtar te nje feje apo sekti Kushtrim edhe mjaft fole gjepura qe s'qendrojne e shko lexo se jo cdohere qe behen luftera kunder nje shteti behet per fe por per interesa te tjera politiker qe duhet ti hysh shume thell per ti kuptuar e ti je i ceket djale sado qe te rri ti shpjegoj tani...


Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Thu 29 Nov 2012 - 21:55
ajo qe them un...s'duhet te behet dallim mes fesh,gjinis,prejardhjes,por nga njeriu ne njeri...nje person ka personaliteti e vet,dhe fakti qe nje myslyman vret,sdo te thot qe ebejn te gjith ata qe jan myslyman...apo nese shqiptar vjedh,sdo te thot qe vjedhin te gjith...respekti mbi fen duhet te jet ne baz te cdo gjej dhe personin duhet te jet ne baz te cdo gjej...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? Image
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

prej Fri 30 Nov 2012 - 14:32
A fluturon krokodili PO per dike shkakau se ato deshirojn te fluturoj !!?


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!? J5zhxd
Sponsored content

default Re: Si e kishit KOMENTUAR Ju kete Video !!?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi