Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone

prej Sat 1 Dec 2012 - 18:27
Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone 1112

Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone 225

Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone 335

Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone 443

Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone 553

Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone 663

Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone 773


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kapakët Më Të Cuditshëm Për IPhone N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi