Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Thu 18 Nov 2010 - 18:13
Un mendoj se ekziston shoqeria e vertete.Eshte pak e veshtire ta gjesh,,,por ai qe e gjen eshte me te vertete fatlum,
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Thu 18 Nov 2010 - 18:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Ekziston... te pakten per mua.
Kam pasur fatin qe te kem nje shoqeri te vertete dhe te kem prane njerez me vlera.
Gjithashtu me ka ndodhur te njoh njerez hipokrite, qe ne sy te thone"motla" dhe pas kraheve te 'godasin', besoj se te gjithe njohin njerez te tille dhe madje do thoja qe ka shume... por kjo sdo te thote qe shoqeria e vertete nuk ekziston....


Ekziston shoqeria e vertete sot? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
genti
genti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 721
<b>Hobi</b> Hobi : gjume
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/10/2010

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Thu 18 Nov 2010 - 18:51
Ekziston nqs di te zgjedhesh Ate.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Thu 18 Nov 2010 - 19:33

Sot shoqeria e vertet ekziston si fjal si TERM,,,,por ne ralitet pak shume pak te them,,,sepse sot para shoqeris qendron INTERESI,,, ku ka interes s'ka shoqeri te sinqert,,,
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Fri 10 Jun 2011 - 16:27
Ekziston por duhet dite zgjedhjen e tyre qe te jete nje shoqeri e paster e sinqert e besueshme mbi te gjitha.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Fri 10 Jun 2011 - 16:32
Message reputation : 100% (1 vote)
e rrall por ekziston


Ekziston shoqeria e vertete sot? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Wed 29 Jun 2011 - 22:58
Po...


Ekziston shoqeria e vertete sot? 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Wed 29 Jun 2011 - 22:59
nqs e ke zgjedh ,,,vertet qe ekziston
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Wed 8 Apr 2015 - 17:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Shum pak , ka ngel vetem pjata por mungon buka.


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

prej Wed 1 Feb 2017 - 13:12
-Gjithcka ekziston, mjafton ta njohesh...


Ekziston shoqeria e vertete sot? 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Ekziston shoqeria e vertete sot?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi