Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Sun 29 May 2011 - 14:34
First topic message reminder :

Singell (pa te dashur)
Me nje te dashur
Me me shume se 1 te dashur


Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:09
Online opla


Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:11
i lir si zogu ne pyllCalypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:13
beqare ...por jam gati sjelljes se unazes Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 472225


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 N
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:15
:Lluve:
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:19
nde beqar une e tregoj te vrtetenInTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:46
Ne punime e siper Very Happy


Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:47
une beqae jam hala .......se jan tu punu unazen


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 N
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:48
une beqar ende se nuk po me don seldaAjo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Wed 14 Dec 2011 - 12:56
ne dispozicion Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Wed 14 Dec 2011 - 13:11
ne dispozicion ..edhe une


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 5l3r52
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Wed 14 Dec 2011 - 13:16
Beqare


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Fri 16 Dec 2011 - 11:56
E Dashuruar.. Very Happy Very Happy
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Fri 16 Dec 2011 - 12:25
Єssı shkruajti:Beqare


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Cili Esht Statusi Juaj ?

prej Tue 13 Mar 2012 - 17:55
luuuul


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 17:56
on line


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 19:31
Beqareee grrrr ...ka nanji e interesuar grrrr grrrr grrrr


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 74537453
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 19:36
Engjelli Embel shkruajti:Beqareee Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ...ka nanji e interesuar Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773
a e the kete gje ti? te tere cunat pervec meje verdalle do ti kesh tani Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 19:38
Durrsaku shkruajti:
Engjelli Embel shkruajti:Beqareee Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ...ka nanji e interesuar Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773
a e the kete gje ti? te tere cunat pervec meje verdalle do ti kesh tani Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
Pse o lal te hesht kur keshtu eshte e vertetaa grrrr grrrr grrrr ....e di ate kengen e leonora jakupit o beqar a jeni gjall Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746
https://youtu.be/zehZ--K_JIo


Edituar për herë të fundit nga Engjelli Embel në Tue 13 Mar 2012 - 19:46, edituar 1 herë gjithsej


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 74537453
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 19:41
Engjelli Embel shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Engjelli Embel shkruajti:Beqareee Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ...ka nanji e interesuar Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773
a e the kete gje ti? te tere cunat pervec meje verdalle do ti kesh tani Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
Pse o lal te hesht kur keshtu eshte e vertetaa Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ....e di ate kengen e leonora jakupit o beqar a jeni gjall Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
she she she po merr guximin ti ti ftosh praCili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 19:44
Durrsaku shkruajti:
Engjelli Embel shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Engjelli Embel shkruajti:Beqareee Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ...ka nanji e interesuar Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773
a e the kete gje ti? te tere cunat pervec meje verdalle do ti kesh tani Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
Pse o lal te hesht kur keshtu eshte e vertetaa Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ....e di ate kengen e leonora jakupit o beqar a jeni gjall Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
she she she po merr guximin ti ti ftosh praCili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
Po mo lal c'te keqe ka ketuu....Pasi jam beqqare t'kem nje beqar afer ca ka tkeqe??? Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 74537453
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 19:45
Engjelli Embel shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Engjelli Embel shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Engjelli Embel shkruajti:Beqareee Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ...ka nanji e interesuar Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773
a e the kete gje ti? te tere cunat pervec meje verdalle do ti kesh tani Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
Pse o lal te hesht kur keshtu eshte e vertetaa Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 3631317773 ....e di ate kengen e leonora jakupit o beqar a jeni gjall Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
she she she po merr guximin ti ti ftosh praCili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
Po mo lal c'te keqe ka ketuu....Pasi jam beqqare t'kem nje beqar afer ca ka tkeqe??? Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192
asgje moj lal sthashe gje uneCili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 22:43
ne lidhje serize me shkollen Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 2585209286 grrrr


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 22:51
singel Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 568197611
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 22:52
beqarin duke festuar


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 22:53
ne kerkim te princit te kalter Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 721253 grrrr grrrr


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 22:56
ajo goca shkruajti:ne kerkim te princit te kalter Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 721253 grrrr grrrrska me princaa tani eci ca doni ju femrat nji BMW x6 apo x5 dhe nji kali mbrenda kjo ka ngel tek ju

jo morali mendja dashurije ,,, si njera nuk shikoj te miren qe ja sollen po iku e sod pa asgje ngeli


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 22:59
i martuar


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:01
Best25 shkruajti:
ajo goca shkruajti:ne kerkim te princit te kalter Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 721253 grrrr grrrrska me princaa tani eci ca doni ju femrat nji BMW x6 apo x5 dhe nji kali mbrenda kjo ka ngel tek ju

jo morali mendja dashurije ,,, si njera nuk shikoj te miren qe ja sollen po iku e sod pa asgje ngeli
Po te dua nje BMV x6 apo x5 shkoj dh blej se nuk e kame problem Best nuk mar burre per keto gjera se eshte njesoj sikur te shkoja te shitesha.................kur te mar burre do ta mare se e dua ate si njeri dhe jo pasurin e tij


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:02
ajo goca shkruajti:
Best25 shkruajti:
ajo goca shkruajti:ne kerkim te princit te kalter Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 721253 grrrr grrrrska me princaa tani eci ca doni ju femrat nji BMW x6 apo x5 dhe nji kali mbrenda kjo ka ngel tek ju

jo morali mendja dashurije ,,, si njera nuk shikoj te miren qe ja sollen po iku e sod pa asgje ngeli
Po te dua nje BMV x6 apo x5 shkoj dh blej se nuk e kame problem Best nuk mar burre per keto gjera se eshte njesoj sikur te shkoja te shitesha.................kur te mar burre do ta mare se e dua ate si njeri dhe jo pasurin e tijoreeeeee ca do ti burrrrrrrrrrrrrr

apo donje cunnnnnnnnn e ta besh burrrrrrrrr


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:03
ne kerkim te kesulekuqes dy zemra
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:04
Best25 shkruajti:
ajo goca shkruajti:
Best25 shkruajti:
ajo goca shkruajti:ne kerkim te princit te kalter Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 721253 grrrr grrrrska me princaa tani eci ca doni ju femrat nji BMW x6 apo x5 dhe nji kali mbrenda kjo ka ngel tek ju

jo morali mendja dashurije ,,, si njera nuk shikoj te miren qe ja sollen po iku e sod pa asgje ngeli
Po te dua nje BMV x6 apo x5 shkoj dh blej se nuk e kame problem Best nuk mar burre per keto gjera se eshte njesoj sikur te shkoja te shitesha.................kur te mar burre do ta mare se e dua ate si njeri dhe jo pasurin e tijoreeeeee ca do ti burrrrrrrrrrrrrr

apo donje cunnnnnnnnn e ta besh burrrrrrrrr
dihet cun qe ta kem burr po nga vlora nuk eshte nevoja ta thuash se kuptohet


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:04
Tironci shkruajti:ne kerkim te kesulekuqes dy zemraoreeeeeee kerko ujkun ti le kuselkuqennn


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:05
ajo goca shkruajti:dihet cun qe ta kem burr po nga vlora nuk eshte nevoja ta thuash se kuptohet


heeeeeeee ma tha edhe nga qeka pa e pyetur

ahahha e pra mir se po the nga ne dua burr duhet prur burr martuar


Edituar për herë të fundit nga Best25 në Tue 13 Mar 2012 - 23:08, edituar 1 herë gjithsej


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:06
Best25 shkruajti:
Tironci shkruajti:ne kerkim te kesulekuqes dy zemraoreeeeeee kerko ujkun ti le kuselkuqennn
mos me thuj qe eshte semure Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:07
Tironci shkruajti:
Best25 shkruajti:
Tironci shkruajti:ne kerkim te kesulekuqes dy zemraoreeeeeee kerko ujkun ti le kuselkuqennn
mos me thuj qe eshte semure Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245


iku per ta vizituar ujkun


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:08
Best25 shkruajti:
dihet cun qe ta kem burr po nga vlora nuk eshte nevoja ta thuash se kuptohet


heeeeeeee ma tha edhe nga qeka pa e pyetur

ahahha e pra mir se po the nga ne dua burr duhet prur burr martuar [/quote]jo ne nga vlora e kemi per te then te gjith meshkujt ne pergjithesi
s'ishte sekret senga jame best se vetem sot e kame then nja 10 here


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:09
Best25 shkruajti:
Tironci shkruajti:
Best25 shkruajti:
Tironci shkruajti:ne kerkim te kesulekuqes dy zemraoreeeeeee kerko ujkun ti le kuselkuqennn
mos me thuj qe eshte semure Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 482245


iku per ta vizituar ujkun
ujku ma marre statusin gay Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746 Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1698836746
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:09
ajo goca shkruajti:
Best25 shkruajti:
dihet cun qe ta kem burr po nga vlora nuk eshte nevoja ta thuash se kuptohet


heeeeeeee ma tha edhe nga qeka pa e pyetur

ahahha e pra mir se po the nga ne dua burr duhet prur burr martuar
jo ne nga vlora e kemi per te then te gjith meshkujt ne pergjithesi
s'ishte sekret senga jame best se vetem sot e kame then nja 10 here[/quote]


nuk di gje une mi

se isha ketuuuNuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Tue 13 Mar 2012 - 23:12
Best25 shkruajti:
ajo goca shkruajti:
Best25 shkruajti:
dihet cun qe ta kem burr po nga vlora nuk eshte nevoja ta thuash se kuptohet


heeeeeeee ma tha edhe nga qeka pa e pyetur

ahahha e pra mir se po the nga ne dua burr duhet prur burr martuar
jo ne nga vlora e kemi per te then te gjith meshkujt ne pergjithesi
s'ishte sekret senga jame best se vetem sot e kame then nja 10 here


nuk di gje une mi

se isha ketuuu

[/quote]ja tani e di dhe ti se jame vlonjate Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 721253


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
MeLaQja
MeLaQja
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 34
<b>Hobi</b> Hobi : Moda,Sport,Forum
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Usa.Gjermani.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/03/2012

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

prej Wed 14 Mar 2012 - 18:26
:Lluve: E Dashurar... Cili eshte Statusi juaj momentalisht - Faqe 14 1780938160


!!!... Nuk kam kohë të urrejë ata që më urrejnë, ngase jam shumë e zënë duke i dashur ata që më Duan...!!!...!!
Sponsored content

default Re: Cili eshte Statusi juaj momentalisht

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi