Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Selanik, vdes mësuesja në prani të nxënësve, i bie pema e Krishtlindjeve sipër

prej Wed 5 Dec 2012 - 13:40
Selanik, vdes mësuesja në prani të nxënësve, i bie pema e Krishtlindjeve sipër Mesuese

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Selanik, ku një mësuese ka vdekur përpara syve të nxënësve në klasë. Kjo ka ndodhur në një shkollë fillore të Selanikut, Greqi, ku mësuesja 40-vjeçare ishte duke dekoruar klasën për festat e fundvitit dhe pema e Krishtlindjes, në rrethana të paqarta ka rënë mbi të, duke e lënë mësuesen të vdekur menjëherë.

Policia ka arritur në vendngjarje, ku kanë çuar mësuesen menjëherë 4 vjeçe në spital, por fatkeqësisht ishte tepër vonë, dhe mjekët konstatuan se ajo kishe gjetur vdekjen e menjëhershme.

\Shekulli Online\E.SH\


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Selanik, vdes mësuesja në prani të nxënësve, i bie pema e Krishtlindjeve sipër Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Selanik, vdes mësuesja në prani të nxënësve, i bie pema e Krishtlindjeve sipër

prej Wed 5 Dec 2012 - 13:48
Kete e degjova e une tani ne mengjes ne lajmet....si duket qenka viti me tragjediik per Greqine se cdo dite e nga nje e keqe po ndodh ne tera fushat...


Selanik, vdes mësuesja në prani të nxënësve, i bie pema e Krishtlindjeve sipër Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi