Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Tualet dhe të brendshme të bukura për të mbajtur afër burrin

prej Wed 5 Dec 2012 - 21:36
“Pak grim ne fytyre dhe te brendshme te bukura dhe do te mbani prane vetes burrin tuaj”. Kjo eshte keshilla qe modelja me fame, Miranda Kerr, ka ndare me shikuesit gjate nje interviste televizive.
29-vjeçarja, gruaja e aktorit Orlando Bloom eshte e martuar qe ne korrik te vitit 2010.
Ky ‘sekret’ sipas modeles ka qene nje porosi e gjyshes se saj. “Gjyshja ime ka thene: Burrat jane shume vizuale keshtu qe mos harroni te vini cdo dite grim e te mbani te brendshme te bukura”.


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Tualet dhe të brendshme të bukura për të mbajtur afër burrin Image
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Tualet dhe të brendshme të bukura për të mbajtur afër burrin

prej Wed 5 Dec 2012 - 21:38
o Miranda ska nevoje per te mbrendeshme se eshte si ylli vete stern
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi