Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tronditëse, dy persona vrasin dhe hanë shokun e tyre

prej Wed 5 Dec 2012 - 22:23
Tronditëse, dy persona vrasin dhe hanë shokun e tyre 120-300x225Një ngajrje e rëndë ka tronditur Rusinë, nga ku mësohet se dy peshkatarë kanë vrarë dhe më pas kanë ngrënë shokun e tyre gjatë një aventure peshkimi. Lajmin e bëjnë të ditur autoritetet vendase, të cilat kanë theksuar se Alexander Abdullaev, 37 vjeç dhe Alexei Gradulenko, 35 vjeç dyshohen për vrasjen e shokut të tyre.
Mediat e huaja kanë raportuar se tre peshkatarë ishin nisur për një udhëtim dhe më pas kanë humbur orientimin dhe u sorollatën nëpër akujt dhe ujërat e ftohta të e Siberisë për 3 muaj me radhë.

Më pas janë gjetur dy prej tyre nga një skuadër shpëtimi dhe ndërkohë policia ra në gjurmët e një personi të tretë. Autoritetet gjetën një shkop dhe një xhaketë të përgjakur, që mendohet se i përkasin personit të zhdukur si dhe pas disa orësh kanë gjetur pjesë trupi të coptuara dhe kafka. Një zyrtar i policisë është shprehur se: “Ne dyshojmë se dy të mbijetuarit mund të kenë vrarë dhe më pas të kenë ngrënë shokun e tyre, thjesht nga me akuzën e kanibalizmit./alb-observer.com/


Tronditëse, dy persona vrasin dhe hanë shokun e tyre Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Tronditëse, dy persona vrasin dhe hanë shokun e tyre

prej Wed 5 Dec 2012 - 22:25
e shef cte ben KRIZA Tronditëse, dy persona vrasin dhe hanë shokun e tyre 2585209286
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi