Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Skena alarmuese pa shpjegim të arsyeshëm, zogjtë bien të vdekur nga qielli në Teksas

prej Thu 6 Dec 2012 - 21:42
Skena alarmuese pa shpjegim të arsyeshëm, zogjtë bien të vdekur nga qielli në Teksas Zogj-300x165Rikthehet përsëri fenomeni misterioz i “shiut” me shpend të vdekur që bien nga qielli!
6 dhjetor 2012 – Një tjetër raport, mbi zogjtë e ngordhur që bien nga qielli në Teksas.
Për të disatën ditë rresht, në qielli e Teksasit bie “shi zogjsh të ngordhur!”. Bulevardi Collin Count është i mbushur plotë e përplot.

Një skenë e cila sa vjen dhe bëhet edhe më shqetësuese, ndërkohë që ende nuk ka një shpjegim të mirëfilltë shkencor rreth këtij fenomeni.
Ndërkohë, pamjet filmike nga vijnë nga kanali televiziv ABC 5./alb-observer.com/
Për më shumë ndiqni në vijim pamjet filmike:


Skena alarmuese pa shpjegim të arsyeshëm, zogjtë bien të vdekur nga qielli në Teksas Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi