Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Turqi! Bashkëshorti shikon live sesi “vetëvritet” bashkëshortja e tij…!

prej Sun 9 Dec 2012 - 19:56
Turqi! Bashkëshorti shikon live sesi “vetëvritet” bashkëshortja e tij…! Hurriet-300x186Mesa duket, jeta në Turqi, nuk është ashtu siç na shërbehet në televizor apo kinema!
Madje realiteti aty është shumë i hidhur dhe absurd!
Gazeta turke “Hurriet” i referohet një historie prekëse dhe tronditëse njëkohësisht.


Një grua, e cila ndodhej në një stivë me kartonë në maj të makinës, vuri në rrezik jetën e saj dhe jetën shumë qytetarëve të tjerë në qytetin Sisli. Gruaja që ndodhej mbi stivën e kartonëve… si dhe shoferi i makinës reaguan menjëherë kur kuptuan se dikush po i filmonte.
Ndërsa gazetari e pyet shoferin: “A është e rrezikshme kjo që po bënë? Përpara ke bllok policie!”, shoferi iu përgjigj: “Le të ketë, e çfarë…!!! Dhe po vdiq gruaja do vij tjetër…!”/alb-observer./com/
Për më shumë mund të ndiqni pamjet filmike KËTU!
http://webtv.hurriyet.com.tr/2/42317/22102107/1/trafikte-tehlikeli-hareketler.aspxMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi