Shko poshtë
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot

prej Mon 10 Dec 2012 - 0:40
??????????????????


Edituar për herë të fundit nga i panjohur në Sat 22 Dec 2012 - 2:38, edituar 1 herë gjithsej
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot

prej Mon 10 Dec 2012 - 23:04
Edhe pse vete personalisht nuk ju besoj ketyre gjerave e di qe ekzistojne sepse kam pare njerez qe kane hjekur nga magjite....Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot

prej Mon 10 Dec 2012 - 23:10
besoj se jane te verteta
mka ndodh dhe muve me nja dy tre raste
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot

prej Mon 10 Dec 2012 - 23:20
edhe kjo te ka ndodhur tyyy...pu pu pu pu


Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot 452229 Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot 452229 Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot 452229
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot

prej Sat 22 Dec 2012 - 2:29
Sju besoj ktyre budalleqeve .....


Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Sponsored content

default Re: Imazhet e nuses te xhaxhait tim qe ka vdekur...ja dhe fotot

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi