Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 20:15
Në një kohë kur nacionalizmi në Shqipëri po rritet frikshëm, një dokumentar kontraversal i televizionit “Sky” në Greqia, i ka hedhur zjarrit benzinë. Një seri dokumentarësh me titull “1821”, tregon se historianë grekë pranojnë faktin se udhëheqësit më të shquar të Greqisë në vitin 1800 ishin shqiptarë.

Ky dokumentar ka shkaktuar debate në rrjetet sociale, ku shumica e shqiptarëve shprehen se grekët nuk kanë lidhje me grekët antike por shumica janë arvanitas.

Në Greqi dhe Shqipëri janë “nxehur” gjakrat të frymës nacionaliste që pas deklaratës së kryeministrit, Sali Berisha se territori i Shqipërisë fillon nga Preveza deri në Preshevë.


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) J5zhxd
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 20:21
Shqiptaret e kane per shaka,greket kane mizen pas veshi
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 20:25
E keqja qendron se historianet greke i kane shkruajtur keto...por qarqet shoviniste i kane ndryshuar ne tekstet shkollore duke i brumosur me histori te rreme greket.


avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 20:29
kan kohe qe kane filluar te ndizen dritat jeshile dhe per camerin....


Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) 452229 Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) 452229 Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) 452229
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 21:27
Si se thone nje gje sic eshte keta Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) 3480151997


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 21:49
i panjohur shkruajti:E keqja qendron se historianet greke i kane shkruajtur keto...por qarqet shoviniste i kane ndryshuar ne tekstet shkollore duke i brumosur me histori te rreme greket.

Ta kapim pak muhabetin per se mbari tani se padyshim dihet qe te tere jemi me Shqiperine perderisa jemi Shqiptare e do komentojme pro saj por qe ti analizojme pak gjerat e te behemi cik kritik ndaj vetes,pervec historise dhe menyren si eshte shkruar ajo nga ana Greke apo Shqiptare qofte...mund te kene shkruajtur gabime qe te dyja palet pasi cdo vend mundohet te ve ne pah me te miren e mundshme..se smund te jesh historian Grek e te shkruash nje histori qe ul vendin e shtetin tend si dhe e kunderta e kesaj...Por Sala ne deklaraten e fundit qe ka bere ishte shume gabim per mua...Shqiperia eshte ajo qe eshte,me ate popullsi qe ka..as e vogel as e madhe..nuk ekziston si term por kur flasim per Shqiperi etnike atehere flasim drejt...dhe Sala duhet te marr parasysh se gjysma e mos me shume Shqiptare marrin pensione cdo muaj nga shteti Grek,ne vend qe ti paguante ai shtetasit e vete edhe ne qofte se nuk mundet te bej dicka apo te ndihmoje ne lidhje me emigrantet ne Greqi e pakta qe mund te bente eshte te kishte kujdes si shprehet kunder nje shteti i cili mban popullin e tij me rroga e pensione e jo ti acaronte ato duke bere deklarata pa vend..Mire eshte te verejme gabimet e te huajve por me pare te shikojme gabimet tona njehere..Ketu doja te perqendroesha une duke qene ne dijeni te situates e jeten e emigranteve ketej....


Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 21:56
Ariana shkruajti:
i panjohur shkruajti:E keqja qendron se historianet greke i kane shkruajtur keto...por qarqet shoviniste i kane ndryshuar ne tekstet shkollore duke i brumosur me histori te rreme greket.

Ta kapim pak muhabetin per se mbari tani se padyshim dihet qe te tere jemi me Shqiperine perderisa jemi Shqiptare e do komentojme pro saj por qe ti analizojme pak gjerat e te behemi cik kritik ndaj vetes,pervec historise dhe menyren si eshte shkruar ajo nga ana Greke apo Shqiptare qofte...mund te kene shkruajtur gabime qe te dyja palet pasi cdo vend mundohet te ve ne pah me te miren e mundshme..se smund te jesh historian Grek e te shkruash nje histori qe ul vendin e shtetin tend si dhe e kunderta e kesaj...Por Sala ne deklaraten e fundit qe ka bere ishte shume gabim per mua...Shqiperia eshte ajo qe eshte,me ate popullsi qe ka..as e vogel as e madhe..nuk ekziston si term por kur flasim per Shqiperi etnike atehere flasim drejt...dhe Sala duhet te marr parasysh se gjysma e mos me shume Shqiptare marrin pensione cdo muaj nga shteti Grek,ne vend qe ti paguante ai shtetasit e vete edhe ne qofte se nuk mundet te bej dicka apo te ndihmoje ne lidhje me emigrantet ne Greqi e pakta qe mund te bente eshte te kishte kujdes si shprehet kunder nje shteti i cili mban popullin e tij me rroga e pensione e jo ti acaronte ato duke bere deklarata pa vend..Mire eshte te verejme gabimet e te huajve por me pare te shikojme gabimet tona njehere..Ketu doja te perqendroesha une duke qene ne dijeni te situates e jeten e emigranteve ketej....
o mos i besoni sali berishes Arjana se ai majmun vec per ngaterruar eshte
ai sali maskarai beri cmos ti fale detin Greqise
por ani majmun kerkon te fitoje ca vota me shume nepermjet patriotizmit .
por zor se i beson njeri atij maskarai
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 22:07
Ariana shkruajti:
i panjohur shkruajti:E keqja qendron se historianet greke i kane shkruajtur keto...por qarqet shoviniste i kane ndryshuar ne tekstet shkollore duke i brumosur me histori te rreme greket.

Ta kapim pak muhabetin per se mbari tani se padyshim dihet qe te tere jemi me Shqiperine perderisa jemi Shqiptare e do komentojme pro saj por qe ti analizojme pak gjerat e te behemi cik kritik ndaj vetes,pervec historise dhe menyren si eshte shkruar ajo nga ana Greke apo Shqiptare qofte...mund te kene shkruajtur gabime qe te dyja palet pasi cdo vend mundohet te ve ne pah me te miren e mundshme..se smund te jesh historian Grek e te shkruash nje histori qe ul vendin e shtetin tend si dhe e kunderta e kesaj...Por Sala ne deklaraten e fundit qe ka bere ishte shume gabim per mua...Shqiperia eshte ajo qe eshte,me ate popullsi qe ka..as e vogel as e madhe..nuk ekziston si term por kur flasim per Shqiperi etnike atehere flasim drejt...dhe Sala duhet te marr parasysh se gjysma e mos me shume Shqiptare marrin pensione cdo muaj nga shteti Grek,ne vend qe ti paguante ai shtetasit e vete edhe ne qofte se nuk mundet te bej dicka apo te ndihmoje ne lidhje me emigrantet ne Greqi e pakta qe mund te bente eshte te kishte kujdes si shprehet kunder nje shteti i cili mban popullin e tij me rroga e pensione e jo ti acaronte ato duke bere deklarata pa vend..Mire eshte te verejme gabimet e te huajve por me pare te shikojme gabimet tona njehere..Ketu doja te perqendroesha une duke qene ne dijeni te situates e jeten e emigranteve ketej....

Po qe per te kapur muhabetin fillojme dhe e bejme...por kur flitet per histori thuhet e verteta...dhe e verteta eshte se shumica e heronjeve per pavarsine e greqise jane shqiptare...dhe po te pyesesh komshinjte e tu greke te thon se ata jan greke e jo shqiptare (ketu su ve faj se ashtu i kan brumosur ata)
dhe sa per pensionet ai i jep ato per te rritur artificialisht popullaten greke...kurse per rrogat shqiptaret paguhen per punen qe bejne dhe nuk po ja falin ato...
dhe dicka tjeter qe ndoshta ti nuk e di por qe eshte shume e vertete ne kohen e zise se bukes ne greqi dhe populli grek e di shum mire por su pelqen ta thon...regjimi i Enver Hoxhes e furnizoi me drithera per te ushqyer ate popull dhe kushti qe i vuri Enveri atyre a e di se cili ishte?I tha qeverise greke qe buken do e shiste me cmimin qe shitej ne shqiperi...dhe ne dispozicion u vune te gjitha mjetet automobilistike,detare dhe ajrore per te furnizuar ate popull...dhe ne vazhden e kesaj maredhenieje ne vitin 1978 ne mos gaboj Andrea Papandreu hoqi ligjin e luftes por qe parlamenti grek se miratoi dhe qendron ne fuqi akoma e kesaj dite....
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 22:09
ne greqi punojn nje numur i madh shiptar nga shipria por ata jan diskrminuar
nuk i bron askush grket nuk i deshiroj te jetojn dhe punojn ne shtetin e tyre shiptart edhe pse punojn ato pun vizike dhe ikan vendet e punes shum te kqia pagat shum te vogla prap se pra nuk as drejta elementareAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 22:34
i panjohur shkruajti:

Po qe per te kapur muhabetin fillojme dhe e bejme...por kur flitet per histori thuhet e verteta...dhe e verteta eshte se shumica e heronjeve per pavarsine e greqise jane shqiptare...dhe po te pyesesh komshinjte e tu greke te thon se ata jan greke e jo shqiptare (ketu su ve faj se ashtu i kan brumosur ata)
dhe sa per pensionet ai i jep ato per te rritur artificialisht popullaten greke...kurse per rrogat shqiptaret paguhen per punen qe bejne dhe nuk po ja falin ato...
dhe dicka tjeter qe ndoshta ti nuk e di por qe eshte shume e vertete ne kohen e zise se bukes ne greqi dhe populli grek e di shum mire por su pelqen ta thon...regjimi i Enver Hoxhes e furnizoi me drithera per te ushqyer ate popull dhe kushti qe i vuri Enveri atyre a e di se cili ishte?I tha qeverise greke qe buken do e shiste me cmimin qe shitej ne shqiperi...dhe ne dispozicion u vune te gjitha mjetet automobilistike,detare dhe ajrore per te furnizuar ate popull...dhe ne vazhden e kesaj maredhenieje ne vitin 1978 ne mos gaboj Andrea Papandreu hoqi ligjin e luftes por qe parlamenti grek se miratoi dhe qendron ne fuqi akoma e kesaj dite....

Fola ne lidhje me deklaraten e Sales une dhe su futa fare ne histori e cila pa dyshim qe le per te deshiruar ...por ki parasysh se ketu tek ne para disa kohesh diskutohej ndryshimi i historise sone...Pse valle kjo? Prandaj po them qe secila histori shkruan pro vendit te vete edhe ne smund te flasim apo te pretendojme se Greqia u be shtet nga ne pasi po ta zeme kshu nese ishin gjalle te gjithe ata qe moren pjese ne luften per clirim te Greqise e ishin Shqiptare ku e di ti apo ne te gjithe se sot ata do e kishin per nder te quheshin Shqiptar sic i ulim e i ngrem ne ter kohes..Kshu theshim e per Piro Dima por ja lexoje cka thene ai perfund se shtetas i kujt eshte etj...

Rrogat pa dyshim qe sna i falin e i marrim duke punuar vete por ku,kush na ofron pune,nje te ardhme,kushtet jetesen,arsim..Greku..Shqiperia ku eshte me sakte Sala cfare ka bere kaq vite per te ndryshuar kjo...kemi mbet 20 vite ne vend numero e mos me keq...te pakten te jemi mirenjohes..Sala duhet te jete diplomat ne lidhje me marredhniet qe mban me vendin fqinj Greqine se ne nje acarim te vogel e deklarate te rreme duke shitur gjojash patriotizem e krenari koti mund te shtyje palen tjeter te marr masa ti nderprese tera keto e sidomos pensionet qe kush e di sa e sa pleq Shqiptare paguhen e jetojne me te....Cdo bente Sala ne kete rast ka ti paguaje ata tu garantoje nje jete normale apo do e haje populli i shkrete si gjithnje inatin e qeveriatareve...


Kushtrimi4 shkruajti:

ne greqi punojn nje numur i madh shiptar nga shipria por ata jan diskrminuar
nuk i bron askush grket nuk i deshiroj te jetojn dhe punojn ne shtetin e tyre shiptart edhe pse punojn ato pun vizike dhe ikan vendet e punes shum te kqia pagat shum te vogla prap se pra nuk as drejta elementare

Me ty e tepert eshte replika por hajt po ta kthej shkurt sa pa hic..Nese s'ju pelqen e keqtrajtohen si dhe nuk paguhen mire nga Greku atehere pse akoma e sot jetojne ne kete vend?? Le te ikin ne Shqiperi pra nese gjejne me mire se kaq...


Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 22:50
Ariana shkruajti:
i panjohur shkruajti:

Po qe per te kapur muhabetin fillojme dhe e bejme...por kur flitet per histori thuhet e verteta...dhe e verteta eshte se shumica e heronjeve per pavarsine e greqise jane shqiptare...dhe po te pyesesh komshinjte e tu greke te thon se ata jan greke e jo shqiptare (ketu su ve faj se ashtu i kan brumosur ata)
dhe sa per pensionet ai i jep ato per te rritur artificialisht popullaten greke...kurse per rrogat shqiptaret paguhen per punen qe bejne dhe nuk po ja falin ato...
dhe dicka tjeter qe ndoshta ti nuk e di por qe eshte shume e vertete ne kohen e zise se bukes ne greqi dhe populli grek e di shum mire por su pelqen ta thon...regjimi i Enver Hoxhes e furnizoi me drithera per te ushqyer ate popull dhe kushti qe i vuri Enveri atyre a e di se cili ishte?I tha qeverise greke qe buken do e shiste me cmimin qe shitej ne shqiperi...dhe ne dispozicion u vune te gjitha mjetet automobilistike,detare dhe ajrore per te furnizuar ate popull...dhe ne vazhden e kesaj maredhenieje ne vitin 1978 ne mos gaboj Andrea Papandreu hoqi ligjin e luftes por qe parlamenti grek se miratoi dhe qendron ne fuqi akoma e kesaj dite....

Fola ne lidhje me deklaraten e Sales une dhe su futa fare ne histori e cila pa dyshim qe le per te deshiruar ...por ki parasysh se ketu tek ne para disa kohesh diskutohej ndryshimi i historise sone...Pse valle kjo? Prandaj po them qe secila histori shkruan pro vendit te vete edhe ne smund te flasim apo te pretendojme se Greqia u be shtet nga ne pasi po ta zeme kshu nese ishin gjalle te gjithe ata qe moren pjese ne luften per clirim te Greqise e ishin Shqiptare ku e di ti apo ne te gjithe se sot ata do e kishin per nder te quheshin Shqiptar sic i ulim e i ngrem ne ter kohes..Kshu theshim e per Piro Dima por ja lexoje cka thene ai perfund se shtetas i kujt eshte etj...

Rrogat pa dyshim qe sna i falin e i marrim duke punuar vete por ku,kush na ofron pune,nje te ardhme,kushtet jetesen,arsim..Greku..Shqiperia ku eshte me sakte Sala cfare ka bere kaq vite per te ndryshuar kjo...kemi mbet 20 vite ne vend numero e mos me keq...te pakten te jemi mirenjohes..Sala duhet te jete diplomat ne lidhje me marredhniet qe mban me vendin fqinj Greqine se ne nje acarim te vogel e deklarate te rreme duke shitur gjojash patriotizem e krenari koti mund te shtyje palen tjeter te marr masa ti nderprese tera keto e sidomos pensionet qe kush e di sa e sa pleq Shqiptare paguhen e jetojne me te....Cdo bente Sala ne kete rast ka ti paguaje ata tu garantoje nje jete normale apo do e haje populli i shkrete si gjithnje inatin e qeveriatareve...


Kushtrimi4 shkruajti:

ne greqi punojn nje numur i madh shiptar nga shipria por ata jan diskrminuar
nuk i bron askush grket nuk i deshiroj te jetojn dhe punojn ne shtetin e tyre shiptart edhe pse punojn ato pun vizike dhe ikan vendet e punes shum te kqia pagat shum te vogla prap se pra nuk as drejta elementare

Me ty e tepert eshte replika por hajt po ta kthej shkurt sa pa hic..Nese s'ju pelqen e keqtrajtohen si dhe nuk paguhen mire nga Greku atehere pse akoma e sot jetojne ne kete vend?? Le te ikin ne Shqiperi pra nese gjejne me mire se kaq...

Pikerisht kete duan greket qe ne mos te flasim per historin tone se kjo ju volet atyre...dhe sa per Piro Dhimen,duhet te njohesh historine e banoreve te bregut te Vlores se nga kan ardhur qe te flasesh per kete gje,po tjeter gje kjo...dhe une kur me zinte policia greke u thosha qe isha grek vorioepirot por kjo ishte nje genjeshter nga ana ime por jo se isha grek.

Dhe sa per Salen ai eshte nje koqe gomari qe se ka shokun...e cpret nga nje njeri qe shet vendin e vet sikur ja ka lene i ati?

dhe ne perfundim Ana,videoja flet per historine e jo per Saliun...nese do per salen hap nje tem tjeter.
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

prej Mon 10 Dec 2012 - 22:58
Mos bini pre e Interpretimeve Historike qe jane bere nga Politikanet sepse ato thjeshte strumentalizohen sa per te arrritur qellimet politike duke perdorur Masen e Popullit si Ndjekes !!
Ata qe vuajme kemi qene dhe jemi Ne si me Enverin dhe me Saliun.

P.S . Saliu nuk ja ka dhene Detin Greqise dhe asnje territor te Shqiperise sepse SKA SHANCE , PASI KUSHTETUTA DHE MAGJISTRATURA NUK JA LEJON .

Persa u perket Grekerve, kete dokumentar e kam pare dhe une kohe me perpara e gjeje deri diku Bindes por jo Ekzaktesisht !!


Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video) 705491909
Sponsored content

default Re: Dokumentari grek, i hedh bezinë zjarrit (video)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi