Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Trafikantët detyrojnë 28 vjeçaren të vendosi qese me kokainë në vend të silikonit

prej Wed 12 Dec 2012 - 22:29
Trafikantët detyrojnë 28 vjeçaren të vendosi qese me kokainë në vend të silikonit Droga1-300x199Arrestimi nga policia i ka shpëtuar jetën një 28 vjecareje. Ngjarja ka ndodhur në Spanjë, ku një e re ishte detyruar nga trafikantët të trasportonte 2 kilogram heroinë në Barcelonë, por në një mënyrë shumë të çuditshme, sa asaj mund ti rrezikohej edhe jeta.

Gruaja nga Panamaja kishte bërë një operacion në gjoks dhe i kishin futur si implant dy qeset me kokainë. Policia pasi ka dyshuar e ka arrestuar dhe ajo ka treguar vendin se ku fshihnte drogwn. Ajo u dërgua me shpejtësi në spital, ku iu hoq droga e klasit A nga gjoksi. Mendohet se vlera e saj është afro 300 mijë euro.

Sipas mjekëve, 28 vjeçarja mund të vdiste brenda 24 orëve, pasi ajo nuk mund të jetonte dot me atë sasi droge në trup. Ndërsa policia ka nisur hetimet për të kapur trafikun e drogës./alb-observer.com/


Trafikantët detyrojnë 28 vjeçaren të vendosi qese me kokainë në vend të silikonit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi