Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Itali, sherr masiv për një femër, vritet 21-vjeçari shqiptar

prej Fri 14 Dec 2012 - 17:16
ROMË – 21-vjeçari Shahin Tusha ka humbur jetën në Itali, pasi u godit në kokë me një shufër hekuri, pas një sherri mes të rinjve në dalje të një lokali nate në Sesto Fiorentiono.
Itali, sherr masiv për një femër, vritet 21-vjeçari shqiptar 160poux
Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes, kur një grup të rinjsh, që dyshohet se ishin të gjithë emigrantë, janë përfshirë në një sherr masiv për motive banale.

Fillimisht 15 të rinj kanë bërë fjalë në lokal, por më pas kur 21-vjeçari Tusha dhe shokët e tij kanë dalë nga lokali kanë gjetur një grup tjetër që i priste jashtë me shufra hekuri e shishe të thyera në duar.

Për pasojë, nga plagët e marra ka gjetur vdekjen në spital 21-vjeçari Shahin Tusha emigrant shqiptar me leje të rregullt qëndrimi dhe punësimi në Itali.

Policia italiane ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve. Paraprakisht dyshohet se shkak i përleshjes mes dy grupeve që ndodheshin në diskotekë, është bërë një femër.

/er.nuNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Itali, sherr masiv për një femër, vritet 21-vjeçari shqiptar 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi