Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Skandal, Republika e Molossit vjedh himnin e Shqipërisë (video/foto)

prej Tue 18 Dec 2012 - 1:09
Skandal, Republika e Molossit vjedh himnin e Shqipërisë (video/foto)
Republika e Molossit një krahinë e vogël në shtetin e Nevadas SHBA i krijuar si shtet në vitin 1999 nga Kevin Baugh, përdor si himn te vetin himnin e shtetit Shqiptar.

Ky vënd pretendon për më tepër që himin e ka vjedhur Shqipëria dhe jo ata.

Për më tepër shikoni videon më poshtë:
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Skandal, Republika e Molossit vjedh himnin e Shqipërisë (video/foto)

prej Thu 20 Dec 2012 - 10:37
Po cfare Skandal mo cfare Skandal, thuaj vetem Sali Berisha dhe re brenda!!!

Te tallet me Shqiperine si Bota e tere si dhe nje Republike me 11 banore, kesaj i thone Sali Berisha e jo Skandal!!!

Ate cfare ndertuan te paret tane me gjak, nder e krenari, po e shembin ca te pa udhe!!!


Skandal, Republika e Molossit vjedh himnin e Shqipërisë (video/foto) 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi