Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Vjedh banken dhe mburret neYoutube (VIDEO)

prej Tue 18 Dec 2012 - 14:40
Message reputation : 0% (1 vote)
Nje vajze vodhi nje banke dhe per tu krenuar per gjestin qe beri shkarkoi ne Youtube nje video ku tregon vepren e saj te madhe deri ne detaje.
19 vjecarja, Hannah Sabata ka perfunduar ne duar te policise dhe tani ndodhet ne burg, ndersa ne rrjet ka shperthyer ironia persa i perket kolones zanore qe ka zgjedhur vajza, 'Warning' nga Green Day ...Vjedh banken dhe mburret neYoutube (VIDEO) 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi