Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tmerr! Shqiponja rrëmbeu një fëmijë…!

prej Wed 19 Dec 2012 - 13:24
Tmerr! Shqiponja rrëmbeu një fëmijë…! Shqiponja-300x168Nuk mund t’u beson i syve për me atë që do shikoni!
Ndërkohë ngjarja ndodhi në një park në Amerikën veriore, ku dhe Shqiponja e Artë, konsiderohen si shpendët grabitqar më të mëdhenj.


Teksa një prind kishte humbur vëmendjen nga fëmija i tij, i cili qëndronte disa metra pak më larg, shqiponja shfrytëzoi rastin dhe rrëmbeu fëmijën, por për fat të mirë pesha e fëmijës detyroj shqiponjën që ta lëshonte atë!
Fal zotit incidenti mbaroi pa pasoja të rënda dhe sigurisht që ai prindër dhe shumë të tjerë që panë këto çaste të tmerrshme nuk duhet t’i lenë më fëmijët vetëm në vende ku ekspozohen dhe përbëjnë “preh” për Shqiponjën e Artë…/alb-obsrever.com/
Për më shumë ndiqni pamjet në videon që vijon:


Tmerr! Shqiponja rrëmbeu një fëmijë…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Tmerr! Shqiponja rrëmbeu një fëmijë…!

prej Wed 19 Dec 2012 - 13:31
Kjo nuk eshte per te u habitur.Shqiponja eshte shpend i fuqishem grabitqar,kur ka uri nuk zgjedh gjahun.Ka ndodhur qe shqiponja ia ka dale te rrembej qengjat ne fushe,qe ndoshta kane mundur te kene peshe me te rende se femiu per te cilin flitet...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi