Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tmerr! 23-vjeçarja përdhunohet nga 7 burra brenda në autobus…!

prej Wed 19 Dec 2012 - 22:56
Tmerr! 23-vjeçarja përdhunohet nga 7 burra brenda në autobus…! Dhuna-300x180Një vajzë 23-vjeçe u përdhunua barbarisht nga 7 burra në një autobus në New Delphi të Indisë. 23-vjeçarja ishte praktikante dhe po udhëtonte së bashku me të dashurin e saj me linjën e fundit të autobusit kur ra viktimë e këtyre meshkujve çnjerëzor brenda në autobus!

Fatkeqësisht vajza ndodhet në gjendje shumë të rëndë, pasi u desh të përleshej me të shtatë meshkujt së bashku me të dashurin e saj, duke u dhunuar rëndë fizikisht, pasi veç orekseve të sëmura të këtyre meshkujve të pashpirtë, ajo u godit egër dhe me sende të forta, levën e autobusit.

Absurditeti, edhe vetë shoferi i autobusit bashkautor në këtë ngjarje çnjerëzore.
Gjithashtu dhe i dashuri i saj është në gjendje të rëndë dhe ndodhet në reaminacionin e spitalit të New Delphi-it.

Sulmi u krye të shtunën vonë.
Ndërkohë policia është vënë në ndjeke të autorëve dhe të shoferit të autobusit, të cilët u larguan në drejtim të paditur pas këtij akti brutal./alb-observer./

Ne disa vende te botes,,eshte me mire te jesh kafsh ne kater kemb,,se sa femer,..pfffffffff..


Tmerr! 23-vjeçarja përdhunohet nga 7 burra brenda në autobus…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Tmerr! 23-vjeçarja përdhunohet nga 7 burra brenda në autobus…!

prej Wed 19 Dec 2012 - 23:07
e shtazet
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Tmerr! 23-vjeçarja përdhunohet nga 7 burra brenda në autobus…!

prej Wed 19 Dec 2012 - 23:10
cfar egersisrash ma tok...ne xhungel me i cu tu bojn shoqeri kafsheve tjera...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Tmerr! 23-vjeçarja përdhunohet nga 7 burra brenda në autobus…! Image
Sponsored content

default Re: Tmerr! 23-vjeçarja përdhunohet nga 7 burra brenda në autobus…!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi