Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Komiko-tragjike! Policia greke “arreston” dhinë për shkelje ligji në port…!

prej Thu 20 Dec 2012 - 14:18
U deshën katër policë për të “arrestuar” një dhi, e cila kishte hyrë shkelur ligjin…!
Incidenti u shënua në qytetin e Kalamatës, që ndodhetnë Peloponez.
Lajmi u bë i ditur nga gazeta lokale “Eleftheria”, e cila madje ka mundur të sigurojë dhe pamje filmike nga ky operacion shumë i vështirë i ndërhyrjes së shpejtë të policisë greke.

Kështu, pas një denoncimi... u desh ndërhyrja e katër policëve të ashtuquajturës skuadra DI.AS si dhe ndihma e rajonin të policisë së qytetit të Kalamatës për realizimin me sukses të këtij super-operacioni!

Siç dhe do e shikoni dhe në video, “arrestimi” u krye në portin e Kalamatës, ndërsa nuk u përdorën pranga, por… një copë litar.
Shkaqet e arrestimit të dhisë, mbeten ende të pa ditura.
Skenari më i mundshëm i këtij “arrestimi” është, se ndoshta policia u njoftua nga punonjës së portit për të larguar dhinë nga zona e portit. Pasi dhia ka gjasa të ketë hyrë në disa platforma ku mund të rrezikonte apo të shqetësonte të pranishmit./alb-observer.com/
Për më shumë detaje humori, ndiqni videon në vijim:


Komiko-tragjike! Policia greke “arreston” dhinë për shkelje ligji në port…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Komiko-tragjike! Policia greke “arreston” dhinë për shkelje ligji në port…!

prej Thu 20 Dec 2012 - 14:19
kane shkelur te drejtat e shtazeve
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi