Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pësoi shok, pasi zbuloi 7 nepërka helmuese në dollapin e djalit!

prej Thu 20 Dec 2012 - 18:22
Pësoi shok, pasi zbuloi 7 nepërka helmuese në dollapin e djalit! Djali1-300x185
Pësoi shok një nënë nga Australia, kur hapi dollapin e djalit kësaj 3-vjeçar, në të cilin ndodheshin 7 gjarpërinj –nëpërka- vdekjeprurëse!

Vogëlushi, kishte mbledhur nga kopshti i shtëpisë disa vezë, por pa ditur se cilës lloje kafshe i përkisnin dhe i vendosi ato në dollapin e tij. Kështu pas disa javësh, kur nëna e tij vendosi të pastroj shtëpinë cep më cep, u tmerrua kur hapi dollapin e djaloshit, pasi vezët kishin çelur gjarpinj…!

Ndërkohë, punëtorët e shërbimit që u thirrën për të mbledhur gjarpërinjtë, deklaruan se vogëlushi ishte shumë me fat që nuk e hapi ai vetë kutin një dollap të vogël- ku i kishte vendosur dhe të luante me ta, pasi do të ishte fatale, gjarpërinjtë janë helmues dhe vdekjeprurës./alb-observer.com/


Pësoi shok, pasi zbuloi 7 nepërka helmuese në dollapin e djalit! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi