Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default E bija e Erdoganit mbron Kosovën, sulmon Daçiqin

prej Thu 20 Dec 2012 - 23:04
image

Sumeyye Erdogan, e bija e kryeministrit të Turqisë Regjep Tajip Erdogan është vënë në mbrojtje të Kosovës dhe Bosnjës në rrjetin social Twitter.

Këtë mbrojtje ajo e ka bërë duke i shkruar vetë kryeministrit të Serbisë.

Në dy raste ajo e ka pyetur pse ka kaq shumë urrejtje për shqiptarët dhe boshnjakët myslimanë.

“Z.Ivica Daçiq, unë bija e kryeministrit Erdogan, dua ta di opinionin e juaj pse ju i urreni myslimanët e Kosovës kaq shumë?”

Ajo, Daçiqit ia ka përmendur edhe masakrën e Srebrenicës.

“Mendoj se Serbia ka bërë mjaft kundër myslimanëve në Srebrenicë. Ka ardhur koha që të ndalet urrejtja në Ballkan”.
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: E bija e Erdoganit mbron Kosovën, sulmon Daçiqin

prej Thu 20 Dec 2012 - 23:09
ndoshta,tani pas 600 vjetesh,del ndonje dobi prej tyreE bija e Erdoganit mbron Kosovën, sulmon Daçiqin Name: 14662shkurt
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi