Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:03
LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES Gty_doomsday_mayan_end_wy_121220_wgBota, sipas një teorie të demaskuar, do të asgjësohet me 21 dhjetor. Paranojakët janë përgatitur për fundin e botës, ditë që sipas tyre është parashikuar nga profetësia antike e Majave. Ora po shkon drejtë mesnatës dhe po vrojtojmë lajme nga i gjithë planeti për të kuptuar nëse bota ka marrë fund – deri tani është për bukuri.

01:30 Moskë, Rusi – Çdo gjë është OK në Rusi. Mbase ndonjëri ishte i shqetësuar por u qetësuan pasi mësuan që vetëm 9% e rusëve besojnë tek fundi i botës.

3:00 Kalkutë, Indi – Të gjithë janë mirë. Bota nuk ka marrë fund.

05:30 Shangai, Kinë – Çdo gjë është në rregull, nuk ka asnjë problem.

06:30 Tokio, Japoni – Po njerëzit po luajnë ping-pong.

08:30 Sidnei, Australi – Njerëzit po kënaqen dhe po rrëkëllejnë birra


LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:05
edhe ketu ne Gjermani,cdo gje eshte OK
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:06
Kur u zgjova sot me tha "cteduhetty" ej Ka mbaruar bota ne Zelanden e re :p .
Nene imagjino te mbaroje pas ores 12 te 21 Dhjetorit :( :(


LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES 705491909
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:08
te gjithe komentonin nga frika,ne Zelande kam nje mik,thote gjithcka eshte OK
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:09
Edhe ne Greqi ok,po presim Ameriken tani ndihem keq


LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:10
edhe ne Amerike,thone OK
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:12
Amerika eshte 6 ore mbrapa nga ne


LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:13
te pritim edhe gjashte ore
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:22
S'kemi cbejme ndihem keq


LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

prej Fri 21 Dec 2012 - 2:27
me nje gje eshte mire,sot nga frika nuk bera gjume dhe beri afro 200 postime ne forum,hehe
Sponsored content

default Re: LIVE UPDATE - FUNDI I BOTES

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi