Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Adelajda & Bjordi- Nuk Betohem Dot

prej Sat 20 Nov 2010 - 20:11

Adelajda & Bjordi- Nuk Betohem Dot
(Adela:)
Ndoshta s'do jemi gjithmone te njejtet
e di s'do jemi ata qe jemi sot
s'mund te premtoj shume,
por ditet qe do t'vijne me vone
le ti jetojme (le ti jetojme)


(Bjordi:)
ndoshta s'do jem une gjithe jeta jote
nuk mund te behem ai qe s'jam
vetem ne pralla ka dashuri ne perjetesi ,
une princi jot do jem s'e di


(Bashke:)
REF:
Nuk betohem dot,
s'ta jap fjalen kot ,
qe do bej une mrekulli,
por nje gje e di ,
qe ne ditet gri do te jem gjithmone tek ti
Nuk betohem dot ,
s'ta jap fjalen kot
qe do te bej dhe çmenduri
por une di te fal pafund veç dashuri


Jane shume arsye per tu larguar,
dhe shume enigma duhen zbuluar,
por afer teje,
eshte si te lindesh perseri.
Princesha ime do jesh s'e di


REF:
Nuk betohem dot,
s'ta jap fjalen kot ,
qe do bej une mrekulli,
por nje gje e di ,
qe ne ditet gri do te jem gjithmone tek ti
Nuk betohem dot ,
s'ta jap fjalen kot
qe do te bej dhe çmenduri
por une di te fal pafund veç dashuri


Nndoshta s'do jemi gjithmone te njejtet
e di s'do jemi ata qe jemi sot
s'mund te premtoj shume,
por ditet qe do t'vijne me vone le ti jetojme


REF:
Nuk betohem dot,
s'ta jap fjalen kot ,
qe do bej une mrekulli,
por nje gje e di ,
qe ne ditet gri do te jem gjithmone tek ti
Nuk betohem dot ,
s'ta jap fjalen kot
qe do te bej dhe çmenduri
por une di te fal pafund veç dashuri


Edituar për herë të fundit nga LuNa në Sat 20 Nov 2010 - 20:12, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : edit)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi